lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   БКК Раднички - КК Младост
(63877) 10.03.2020
Кадети/Квалитетна лига
БКК Раднички
76
КК Младост
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.03.2020
21:30:00
МОЦ Змај
Марко Перовић, Павле Шипка. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5