lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Еко Спорт - КК Беовук 72
(63917) 05.11.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Еко Спорт
52
КК Беовук 72
39
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.11.2019
21:15:00
Балон Мајдан
Филип Конатар, Немања Гојовић. Делегат: Звездан Јанковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5