lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Земун - КК Младост
(63990) 24.02.2020
Јуниори/Квалитетна лига
КК Земун
72
КК Младост
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.02.2020
15:20:00
Хала Пинки
Марко Шошкић, Филип Конатар. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5