lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Беовук 72 - ШКК Звездара
(64005) 09.03.2020
Јуниори/Квалитетна лига
КК Беовук 72
83
ШКК Звездара
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.03.2020
21:40:00
Вук Караџић
Душан Марчетић, Марко Шошкић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5