lat|eng
Насловна   >   Пионири/2. лига   >   КК Чубура - КК Крсташ
(64356) 11.12.2019
Пионири/2. лига
КК Чубура
49
КК Крсташ
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.12.2019
20:55:00
Спортски центар Врачар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5