lat|eng
Насловна   >   Пионири/2. лига   >   КК Вива - КК Чубура
(64363) 30.11.2019
Пионири/2. лига
КК Вива
90
КК Чубура
45
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.11.2019
14:30:00
Спортски центар Врачар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5