lat|eng
Насловна   >   Пионири/2. лига   >   КК Мондо Баскет - КК Чубура
(64374) 17.11.2019
Пионири/2. лига
КК Мондо Баскет
70
КК Чубура
52
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.11.2019
16:00:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5