lat|eng
Насловна   >   Пионири/2. лига   >   КК Мондо Баскет - КК Крсташ
(64387) 02.11.2019
Пионири/2. лига
КК Мондо Баскет
50
КК Крсташ
38
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.11.2019
13:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5