lat|eng
Насловна   >   Пионири/2. лига   >   КК Мондо Баскет - ШКК Звездара
(64403) 15.03.2020
Пионири/2. лига
КК Мондо Баскет
82
ШКК Звездара
72
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.03.2020
16:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5