lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига У15   >   КК Сопот - КК Флеш 2
(64676) 09.11.2019
Пионири/Регионална лига У15
КК Сопот
68
КК Флеш 2
33
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.11.2019
11:00:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5