lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига У15   >   КК Сопот - КК Беко 3
(64687) 24.11.2019
Пионири/Регионална лига У15
КК Сопот
59
КК Беко 3
38
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.11.2019
12:45:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5