lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига У15   >   КК Абба (Барич) - КК Сопот
(64715) 12.01.2020
Пионири/Регионална лига У15
КК Абба (Барич)
45
КК Сопот
41
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.01.2020
17:50:00
14. Октобар (Барич)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5