lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига У15   >   КК Сопот - КК Горица
(64747) 07.03.2020
Пионири/Регионална лига У15
КК Сопот
40
КК Горица
36
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.03.2020
13:15:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5