lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига У14/10 екипа   >   КК Барајево 2 - КК Ас Баскет 4
(66670) 17.11.2019
Пионири/Регионална лига У14/10 екипа
КК Барајево 2
44
КК Ас Баскет 4
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.11.2019
09:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5