lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига У14/10 екипа   >   КК Земун 4 - КК Флеш 3
(66709) 25.01.2020
Пионири/Регионална лига У14/10 екипа
КК Земун 4
88
КК Флеш 3
29
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.01.2020
15:20:00
Мајка Југовића
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5