lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига У14/11 екипа   >   КК Сопот 2 - КК Нови Београд 7 - 3
(66865) 30.11.2019
Пионири/Регионална лига У14/11 екипа
КК Сопот 2
32
КК Нови Београд 7 - 3
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.11.2019
11:45:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5