lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига У14/11 екипа   >   КК Сопот 2 - КК Жарково 2
(66887) 21.12.2019
Пионири/Регионална лига У14/11 екипа
КК Сопот 2
40
КК Жарково 2
53
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.12.2019
10:15:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5