lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига У14/11 екипа   >   КК Сопот 2 - КК Младост 2
(66898) 18.01.2020
Пионири/Регионална лига У14/11 екипа
КК Сопот 2
29
КК Младост 2
57
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.01.2020
10:10:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5