lat|eng
Насловна   >   Млађи пионири/Квалитетна лига У13   >   КК Визура - КК Церак
(67006) 07.03.2020
Млађи пионири/Квалитетна лига У13
КК Визура
45
КК Церак
38
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.03.2020
18:20:00
Хала Визура Спорт
Дејан Живковић, Огњен Младеновић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5