lat|eng
(67497) 01.03.2020
Сениори/2.МРЛ Центар Суперлига
КК Рас
61
КК Вива
63
(17:22, 14:13, 14:18, 16:10)
01.03.2020
20:20:00
Спортски центар Раковица
Филип Конатар, Дејан Живковић. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5