lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар Суперлига   >   КК Риверс БМ - КК Победник 011
(67513) 08.03.2020
Сениори/2.МРЛ Центар Суперлига
КК Риверс БМ
77
КК Победник 011
91
(21:18, 23:29, 12:22, 21:22)
08.03.2020
16:20:00
Хала Визура
Петар Јанковић, Дејан Живковић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5