lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар Суперлига   >   КК Абба (Барич) - КК Риверс БМ
(67517) 15.03.2020
Сениори/2.МРЛ Центар Суперлига
КК Абба (Барич)
78
КК Риверс БМ
87
(25:18, 21:21, 10:28, 22:20)
15.03.2020
16:30:00
Хала спортова (Обреновац)
Петар Милановић, Петар Јанкулоски. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5