lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар Плеј-аут   >   КК Барајево Бамби - КК Веба Баскет
(67557) 06.03.2020
Сениори/2.МРЛ Центар Плеј-аут
КК Барајево Бамби
79
КК Веба Баскет
83
(23:22, 21:17, 15:17, 20:27)
06.03.2020
21:25:00
Балон средње школе (Барајево)
Никола Ристић, Оливера Старинчевић. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5