lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Турнир 8. Март   >   ЖКК Рас - ЖКК Арт Баскет
(67690) 07.03.2020
Пионирке/Турнир 8. Март
ЖКК Рас
67
ЖКК Арт Баскет
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.03.2020
13:30:00
Хала Визура Спорт
Оливера Старинчевић, Ања Томовић. Делегат: Светлана Миладинов

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5