lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Турнир 8. Март   >   ККЖ Црвена Звезда Комбанк - ЖКК Рас
(67691) 08.03.2020
Пионирке/Турнир 8. Март
ККЖ Црвена Звезда Комбанк
45
ЖКК Рас
58
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
08.03.2020
11:30:00
Хала Визура Спорт
Марија Ћирић, Оливера Старинчевић. Делегат: Светлана Миладинов

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5