lat|eng
Насловна   >   Кадети/Финални турнир 2. лига   >   КК Слодес - КК Визура 2
(72379) 21.05.2021
Кадети/Финални турнир 2. лига
КК Слодес
56
КК Визура 2
87
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.05.2021
15:00:00
Хала Пинки
Павле Шипка, Немања Гојовић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5