lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Мега Баскет - КК Младеновац
(72835) 24.09.2021
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Мега Баскет
110
КК Младеновац
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.09.2021
19:45:00
Хала Мега Фацторy
Никола Милорадовић, Антоније Луковић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5