lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Мега Баскет - КК Партизан НИС
(72837) 25.09.2021
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Мега Баскет
88
КК Партизан НИС
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.09.2021
19:45:00
Хала Мега Фацторy
Марко Симић, Антоније Луковић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5