lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/ИИ Мушка лига 'Центар'
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Про Спорт181531515122329233
2.КК Младеновац181351578142415431
3.КК Астра18117142413309429
4.КК Ђирасол Баскет189912601376-11627
5.КК Каста1861213741513-13924
6.КК Суперфунд Б.П.1861213431409-6624
7.КК Колеџ Баскет Плус1861213941521-12724
8.КК Бест 981831512601507-24721
8566 КК Младеновац : КК Колеџ Баскет Плус 92 : 88
(19:20, 25:30, 21:12, 27:26)
19.10.2008
17:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Ђурђић, Делегат: Жељко Делић
8567 КК Суперфунд Б.П. : КК Бест 98 85 : 51
(23:19, 23:6, 12:13, 27:13)
20.10.2008
19:50
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
Делегат: Жељко Делић
8568 КК Астра : КК Каста 82 : 60
(31:7, 20:21, 17:21, 14:11)
19.10.2008
14:20
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
Зоран Милошевић, Делегат: Жељко Делић
8560 КК Бест 98 : КК Астра 67 : 59
(16:21, 17:11, 20:9, 14:18)
26.10.2008
13:30
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Слободан Стефановић, Делегат: Ђорђе Илић
8561 КК Колеџ Баскет Плус : КК Суперфунд Б.П. 84 : 107
(16:26, 23:21, 19:28, 26:32)
25.10.2008
17:30
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
Милош Лукић, Дарко Димитријевић, Делегат: Ђорђе Илић
8562 КК Про Спорт : КК Младеновац 85 : 82
(20:22, 26:22, 17:18, 22:20)
25.10.2008
16:40
Вожд Карађорђе (Јаково) ( Бољевачка 2)
Мирко Вујовић, Делегат: Мирослав Симић
8563 КК Ђирасол Баскет : КК Каста 81 : 77
29.10.2008
21:30
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
Делегат: Слободан Петровски
8556 КК Суперфунд Б.П. : КК Про Спорт 69 : 75
(20:19, 14:20, 20:20, 15:16)
03.11.2008
19:50
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
Милош Ђурђић, Делегат: Драгослав Веланац
8557 КК Астра : КК Колеџ Баскет Плус 82 : 63
(16:21, 12:13, 31:18, 23:11)
02.11.2008
14:20
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
Делегат: Бранко Алексић
8558 КК Каста : КК Бест 98 92 : 76
(25:18, 13:28, 30:14, 24:16)
02.11.2008
18:20
Милош Лукић, Тијана Мрђа, Делегат: Бранко Алексић
8551 КК Колеџ Баскет Плус : КК Каста 97 : 102
(23:27, 32:25, 13:20, 29:30)
10.11.2008
21:20
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
Делегат: Бранко Алексић
8552 КК Про Спорт : КК Астра 95 : 67
(20:18, 30:19, 22:14, 23:16)
08.11.2008
16:40
Вожд Карађорђе (Јаково) ( Бољевачка 2)
Милош Лукић, Божидар Мали, Делегат: Бранко Алексић
8553 КК Ђирасол Баскет : КК Бест 98 76 : 73
(23:19, 15:19, 17:24, 21:11)
09.11.2008
13:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Милош Ђурђић, Делегат: Бранко Алексић
8544 КК Младеновац : КК Ђирасол Баскет 100 : 82
(34:22, 18:21, 25:21, 23:18)
16.11.2008
17:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Мирко Вујовић, Делегат: Бранко Алексић
8547 КК Каста : КК Про Спорт 64 : 83
(13:20, 22:26, 15:17, 14:20)
16.11.2008
18:00
Делегат: Никола Томић
8548 КК Бест 98 : КК Колеџ Баскет Плус 72 : 80
(18:19, 14:25, 22:17, 18:19)
16.11.2008
13:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Делегат: Мирослав Симић