lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/ИИ Мушка лига 'Центар'
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Милан Тривић262242166193123548
2.КК Про Спорт262242125165646948
3.КК Колеџ Баскет Плус262062318180251646
4.КК Железник261882085191317244
5.КК Астра261881943179914444
6.КК Борац Земун261792135199514043
7.КК Младеновац261511200619456141
8.КК Звездара М-Инвест26121419532060-10738
9.КК Каста26101619362051-11536
10.КК Рас26101620772158-8136
11.КК Суперфунд Б.П.2691718392030-19135
12.КК Бест 982642218292228-39930
13.КК Еуробаскет2632316461888-24229
14.КК Ђирасол Баскет2622416102212-60228
13201 КК Суперфунд Б.П. : КК Еуробаскет 67 : 65
(12:17, 18:19, 23:12, 14:17)
05.10.2009
15:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Милош Лукић, Делегат:
13202 КК Младеновац : КК Каста 72 : 50
(20:14, 15:11, 20:12, 17:13)
04.10.2009
14:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Дарко Димитријевић, Тијана Мрђа, Делегат: Никола Томић
13203 КК Ђирасол Баскет : КК Бест 98 75 : 52
(17:12, 24:11, 18:15, 16:14)
03.10.2009
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Делегат: Никола Томић
13204 КК Звездара М-Инвест : КК Рас 93 : 87
(28:16, 15:26, 24:25, 26:20)
04.10.2009
19:15
Ћирило и Методије ( Учитељска 58)
Делегат: Слободан Петровски
13205 КК Борац Земун : КК Колеџ Баскет Плус 86 : 81
(22:15, 20:27, 19:16, 25:23)
09.10.2009
18:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Мирко Вујовић, Делегат: Слободан Петровски
13206 КК Про Спорт : КК Астра 63 : 52
(17:16, 13:17, 21:13, 12:6)
04.10.2009
12:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Делегат: Слободан Петровски
13207 КК Железник : КК Милан Тривић 76 : 74
(22:18, 21:20, 16:18, 17:18)
03.10.2009
20:00
Слободан Стефановић, Синиша Прпа, Делегат: Драгослав Веланац
13208 КК Суперфунд Б.П. : КК Младеновац 88 : 77
(22:11, 17:26, 22:25, 27:15)
12.10.2009
15:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Зоран Милошевић, Делегат: Александар Тодоровић
13209 КК Астра : КК Железник 75 : 89
(19:20, 17:18, 22:21, 17:30)
10.10.2009
16:20
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
Тијана Мрђа, Делегат: Александар Тодоровић
13210 КК Колеџ Баскет Плус : КК Про Спорт 54 : 68
(23:20, 5:17, 13:14, 13:17)
11.10.2009
15:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Милош Лукић, Слободан Стефановић, Делегат: Александар Тодоровић
13211 КК Рас : КК Борац Земун 92 : 90
(32:20, 12:25, 22:25, 26:20)
11.10.2009
16:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
Марко Весковић, Делегат: Жељко Делић
13212 КК Бест 98 : КК Звездара М-Инвест 68 : 75
(16:15, 16:22, 18:17, 18:21)
11.10.2009
19:15
Ћирило и Методије ( Учитељска 58)
Синиша Прпа, Делегат: Жељко Делић
13213 КК Каста : КК Ђирасол Баскет 67 : 63
(15:11, 18:13, 23:22, 11:17)
13.10.2009
21:15
Мирко Вујовић, Делегат: Драгослав Веланац
13214 КК Еуробаскет : КК Милан Тривић 63 : 64
(5:22, 20:12, 14:18, 24:12)
10.10.2009
17:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Дарко Димитријевић, Мирко Весковић, Делегат: Драгослав Веланац
13215 КК Младеновац : КК Еуробаскет 83 : 76
(17:17, 24:25, 18:19, 24:15)
18.10.2009
17:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Слободан Стефановић, Делегат: Жељко Делић
13216 КК Ђирасол Баскет : КК Суперфунд Б.П. 62 : 70
(16:19, 17:22, 9:9, 20:20)
19.10.2009
15:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Тијана Мрђа, Делегат: Милорад Поповић
13217 КК Звездара М-Инвест : КК Каста 93 : 87
(17:25, 21:25, 26:24, 29:13)
18.10.2009
19:15
Ћирило и Методије ( Учитељска 58)
Милош Лукић, Делегат: Александар Вранеш
13218 КК Борац Земун : КК Бест 98 89 : 80
(17:22, 27:14, 22:18, 23:26)
18.10.2009
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Дарко Димитријевић, Делегат: Александар Тодоровић
13219 КК Про Спорт : КК Рас 87 : 76
(21:24, 31:19, 22:15, 13:18)
18.10.2009
14:45
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Делегат: Милан Раденковић
13220 КК Железник : КК Колеџ Баскет Плус 71 : 81
(17:21, 16:21, 23:21, 15:18)
16.10.2009
20:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Немања Златковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
13221 КК Милан Тривић : КК Астра 72 : 75
(19:23, 20:25, 20:12, 13:15)
18.10.2009
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Синиша Прпа, Делегат: Ђорђе Илић
13222 КК Суперфунд Б.П. : КК Звездара М-Инвест 109 : 69
(33:14, 25:21, 25:19, 26:15)
26.10.2009
15:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Слободан Стефановић, Делегат: Предраг Ђикановић
13223 КК Младеновац : КК Ђирасол Баскет 75 : 70
(18:16, 4:20, 25:20, 28:14)
25.10.2009
14:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Синиша Прпа, Делегат: Ђорђе Илић
13224 КК Колеџ Баскет Плус : КК Милан Тривић 76 : 89
(18:21, 18:18, 14:22, 26:28)
28.10.2009
20:30
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Делегат: Милан Раденковић
13225 КК Рас : КК Железник 84 : 90
(20:19, 13:20, 15:21, 36:30)
27.10.2009
21:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
Милош Лукић, Делегат: Никола Томић
13226 КК Бест 98 : КК Про Спорт 70 : 98
(20:24, 15:22, 16:33, 19:19)
25.10.2009
15:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Милош Димитријевић, Делегат: Слободан Петровски
13227 КК Каста : КК Борац Земун 74 : 92
(17:23, 20:24, 16:22, 21:23)
25.10.2009
18:00
Делегат: Слободан Петровски
13228 КК Еуробаскет : КК Астра 51 : 65
(15:14, 17:14, 11:13, 8:24)
24.10.2009
17:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Мирко Вујовић, Делегат: Александар Вранеш
13229 КК Ђирасол Баскет : КК Еуробаскет 58 : 89
(14:16, 16:23, 14:24, 14:26)
31.10.2009
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Зоран Милошевић, Делегат: Александар Вранеш
13230 КК Звездара М-Инвест : КК Младеновац 72 : 79
(14:26, 17:17, 18:11, 23:25)
01.11.2009
19:15
Ћирило и Методије ( Учитељска 58)
Мирко Вујовић, Делегат: Драгослав Веланац
13231 КК Борац Земун : КК Суперфунд Б.П. 87 : 81
(22:19, 21:29, 22:20, 22:13)
03.11.2009
20:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Синиша Прпа, Мирко Весковић, Делегат: Милорад Поповић
13232 КК Про Спорт : КК Каста 104 : 52
(33:12, 18:8, 29:15, 24:17)
01.11.2009
14:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Марко Весковић, Делегат: Предраг Ђикановић
13233 КК Железник : КК Бест 98 101 : 63
(21:23, 17:19, 31:13, 32:8)
31.10.2009
17:00
Делегат: Никола Томић
13234 КК Милан Тривић : КК Рас 97 : 90
(25:10, 32:18, 10:32, 30:30)
01.11.2009
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Тијана Мрђа, Немања Златковић, Делегат: Никола Томић
13235 КК Астра : КК Колеџ Баскет Плус 69 : 67
(19:21, 15:8, 15:17, 20:21)
31.10.2009
14:20
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
Дарко Димитријевић, Делегат: Жељко Делић