lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/ИИ Муљка лига "Центар"
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Сурчин262242139183230748
2.ШКК Звездара262242201186233948
3.КК Младеновац261971981179718445
4.КК Борац Земун2616102144198515942
5.КК Еуробаскет2616101906174016642
6.КК Звездара М-Инвест (-1)2616102009177423541
7.КК Астра2615112194201418041
8.КК Врачар26141219542006-5240
9.КК Железник26131320112011039
10.КК Звездара Крони26917215021331735
11.КК Рас2691720612217-15635
12.КК Бест 982681820672193-12634
13.КК Панда-Чукарички2622415312070-53928
14.КК Каста2612518132527-71427
17222 КК Бест 98 : КК Каста 76 : 66
(20:18, 21:19, 20:16, 15:13)
03.10.2010
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Лукић, Мирко Весковић, Делегат:
17223 КК Еуробаскет : КК Железник 66 : 64
(23:11, 11:14, 21:21, 11:18)
03.10.2010
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Златковић, Делегат:
17224 КК Младеновац : ШКК Звездара 58 : 90
(12:23, 21:16, 10:27, 15:24)
03.10.2010
17:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Дарко Димитријевић, Делегат: Горан Радовановић
17225 КК Звездара М-Инвест : КК Сурчин 59 : 61
(21:17, 12:8, 11:15, 15:21)
03.10.2010
19:30
Ћирило и Методије ( Учитељска 58)
Мирко Вујовић, Делегат: Милош Хаџић
17226 КК Астра : КК Борац Земун 96 : 89
(20:19, 25:16, 23:20, 28:34)
02.10.2010
17:00
Делегат: Александар Вранеш
17227 КК Звездара Крони : КК Врачар 90 : 93
(16:20, 20:16, 22:12, 18:28, 14:17)
02.10.2010
16:30
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
Зоран Милошевић, Делегат: Никола Томић
17228 КК Панда-Чукарички : КК Рас 84 : 92
(24:30, 22:16, 21:25, 17:21)
01.10.2010
19:00
Марко Весковић, Делегат: Предраг Ђикановић
17215 КК Бест 98 : КК Еуробаскет 70 : 79
(21:20, 15:17, 18:24, 16:18)
10.10.2010
19:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Марко Весковић, Делегат: Милан Раденковић
17216 КК Врачар : КК Панда-Чукарички 62 : 51
(26:12, 13:11, 9:11, 14:17)
10.10.2010
19:00
Милош Лукић, Милош Стојановић, Делегат: Милан Раденковић
17217 КК Борац Земун : КК Звездара Крони 85 : 77
(16:14, 16:25, 20:20, 33:18)
11.10.2010
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Дарко Димитријевић, Никола Свркота, Делегат: Слободан Петровски
17218 КК Сурчин : КК Астра 66 : 74
(19:27, 17:21, 12:16, 18:10)
09.10.2010
12:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
Мирко Весковић, Делегат: Слободан Петровски
17219 ШКК Звездара : КК Звездара М-Инвест 89 : 64
(28:17, 22:14, 15:19, 24:14)
10.10.2010
15:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Милош Димитријевић, Делегат: Жељко Делић
17220 КК Железник : КК Младеновац 96 : 73
(29:11, 19:22, 24:13, 24:27)
09.10.2010
18:00
Мирко Вујовић, Делегат: Жељко Делић
17221 КК Каста : КК Рас 86 : 117
(13:25, 25:25, 24:32, 24:35)
10.10.2010
13:00
Делегат: Ђорђе Илић
17208 КК Еуробаскет : КК Каста 83 : 48
(25:6, 27:9, 13:20, 18:13)
16.10.2010
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Дарко Димитријевић, Вук Вишић, Делегат: Никола Томић
17209 КК Младеновац : КК Бест 98 83 : 68
(18:14, 27:16, 22:13, 16:25)
16.10.2010
19:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Делегат: Никола Томић
17210 КК Звездара М-Инвест : КК Железник 82 : 70
(21:18, 26:18, 15:21, 20:13)
17.10.2010
19:30
Ћирило и Методије ( Учитељска 58)
Милош Лукић, Зоран Милошевић, Делегат: Александар Вранеш
17211 КК Астра : ШКК Звездара 77 : 78
(22:22, 13:23, 24:17, 18:16)
16.10.2010
12:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
Милош Лукић, Мирко Вујовић, Делегат: Горан Радовановић
17212 КК Звездара Крони : КК Сурчин 86 : 91
(21:21, 29:19, 19:30, 17:21)
16.10.2010
16:30
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
Мирко Весковић, Марко Весковић, Делегат: Предраг Ђикановић
17213 КК Панда-Чукарички : КК Борац Земун 57 : 78
(5:24, 19:16, 7:24, 26:14)
17.10.2010
13:00
Делегат: Милош Хаџић
17214 КК Рас : КК Врачар 83 : 92
(22:22, 26:20, 21:29, 14:21)
19.10.2010
21:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
Делегат: Милош Хаџић
17201 КК Бест 98 : КК Звездара М-Инвест 73 : 86
(22:20, 19:25, 21:19, 11:22)
26.10.2010
17:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Делегат: Милош Хаџић
17202 КК Еуробаскет : КК Младеновац 63 : 65
(15:16, 15:12, 13:20, 20:17)
24.10.2010
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Мирко Весковић, Делегат: Слободан Петровски
17203 КК Борац Земун : КК Рас 102 : 73
(19:14, 27:22, 29:13, 27:24)
24.10.2010
17:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Мирко Вујовић, Делегат: Жељко Делић
17204 КК Сурчин : КК Панда-Чукарички 103 : 48
(25:10, 31:14, 25:18, 22:6)
24.10.2010
14:15
Вожд Карађорђе (Јаково) ( Бољевачка 2)
Милош Лукић, Делегат: Жељко Делић
17205 ШКК Звездара : КК Звездара Крони 99 : 87
(17:16, 25:23, 28:17, 29:31)
24.10.2010
15:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Дарко Димитријевић, Делегат: Ђорђе Илић
17206 КК Железник : КК Астра 107 : 106
(14:18, 29:25, 23:14, 15:24, 26:25)
24.10.2010
17:00
Марко Весковић, Делегат: Милан Раденковић
17207 КК Каста : КК Врачар 75 : 85
(15:23, 13:25, 20:11, 27:26)
24.10.2010
13:00
Немања Златковић, Делегат: Милан Раденковић
17229 КК Младеновац : КК Каста 100 : 59
(25:22, 26:14, 29:5, 20:18)
31.10.2010
17:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Лукић, Дамјан Ратковић, Делегат: Никола Томић
17230 КК Звездара М-Инвест : КК Еуробаскет 56 : 66
(15:16, 9:18, 22:22, 10:10)
31.10.2010
19:30
Ћирило и Методије ( Учитељска 58)
Дарко Димитријевић, Милош Стојановић, Делегат: Предраг Ђикановић
17231 КК Астра : КК Бест 98 103 : 90
(25:25, 24:23, 24:22, 30:20)
30.10.2010
12:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
Дарко Димитријевић, Делегат: Предраг Ђикановић
17232 КК Звездара Крони : КК Железник 85 : 89
(22:20, 21:24, 20:25, 22:20)
30.10.2010
16:30
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
Зоран Милошевић, Делегат: Предраг Ђикановић
17233 КК Панда-Чукарички : ШКК Звездара 57 : 75
(9:15, 17:20, 10:21, 21:19)
31.10.2010
13:00
Никола Свркота, Делегат: Александар Вранеш
17234 КК Рас : КК Сурчин 76 : 83
(24:19, 10:23, 20:24, 22:17)
30.10.2010
14:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
Делегат: Горан Радовановић
17235 КК Врачар : КК Борац Земун 87 : 85
(25:19, 14:22, 20:22, 28:22)
30.10.2010
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Мирко Вујовић, Делегат: Милош Хаџић