lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/ИИ Мушка лига Центар
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Борча242042065178627944
2.КК Жарково242041990173026044
3.КК Еуробаскет241951894159330143
4.КК Астра241951979166431543
5.КК Слодес (-1)241771940162631440
6.КК Младеновац24159181817259339
7.КК Борац Земун24111317801792-1235
8.КК Флеш2471716851783-9831
9.КК Панда-Чукарички2471716911981-29031
10.КК Милан Тривић2461816531810-15730
11.КК Бест 982451917562067-31129
12.КК Ас Баскет2451916281997-36929
13.КК Баск2451918462171-32529
22202 КК Милан Тривић : КК Слодес 72 : 78
(16:21, 14:7, 15:17, 17:17, 10:16)
08.10.2011
14:00
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Дарко Димитријевић, Делегат: Горан Радовановић
22203 КК Борац Земун : КК Ас Баскет 94 : 71
(19:23, 23:19, 29:18, 23:11)
10.10.2011
21:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Свркота, Делегат: Горан Радовановић
22204 КК Бест 98 : КК Флеш 71 : 76
(21:17, 16:24, 14:14, 20:21)
09.10.2011
19:20
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Милош Лукић, Делегат: Горан Радовановић
22205 КК Младеновац : КК Астра 71 : 62
(13:15, 19:14, 25:8, 14:25)
08.10.2011
17:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Немања Златковић, Милош Димитријевић, Делегат: Горан Радовановић
22206 КК Жарково : КК Панда-Чукарички 68 : 59
(18:21, 18:19, 17:10, 15:9)
08.10.2011
17:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Делегат: Горан Радовановић
22207 КК Баск : КК Борча 72 : 81
(24:27, 12:17, 16:17, 20:20)
08.10.2011
21:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Зоран Милошевић, Делегат: Ђорђе Илић
КК Еуробаскет - слободна екипа
22195 КК Панда-Чукарички : КК Баск 102 : 83
(17:25, 29:19, 28:20, 28:19)
15.10.2011
14:00
Милош Лукић, Делегат: Драгутин Илић
22196 КК Астра : КК Жарково 71 : 73
(14:20, 22:22, 11:21, 24:10)
15.10.2011
16:30
Зоран Милошевић, Милан Костић, Делегат: Јован Чучуковић
22197 КК Флеш : КК Младеновац 72 : 78
(19:17, 21:13, 15:24, 17:24)
16.10.2011
18:45
Ћирило и Методије ( Учитељска 58)
Делегат: Жељко Делић
22198 КК Ас Баскет : КК Бест 98 84 : 90
(23:15, 9:26, 30:20, 22:29)
16.10.2011
14:00
Делегат: Александар Вранеш
22199 КК Слодес : КК Борац Земун 86 : 66
(25:11, 23:18, 19:17, 19:20)
15.10.2011
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Димитријевић, Делегат: Предраг Јоксимовић
22200 КК Еуробаскет : КК Борча 73 : 55
(26:15, 9:10, 12:15, 26:15)
16.10.2011
11:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Дарко Димитријевић, Александар Бошковић, Делегат: Предраг Јоксимовић
КК Милан Тривић - слободна екипа
22187 КК Милан Тривић : КК Еуробаскет 56 : 62
(9:15, 12:16, 23:14, 12:17)
22.10.2011
14:00
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Милош Лукић, Делегат: Предраг Јоксимовић
22189 КК Бест 98 : КК Слодес 48 : 73
(10:19, 17:16, 6:18, 15:20)
23.10.2011
19:20
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Дарко Димитријевић, Милан Костић, Делегат: Предраг Јоксимовић
22190 КК Младеновац : КК Ас Баскет 84 : 59
(21:15, 16:13, 27:16, 20:15)
23.10.2011
19:15
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Дамјан Ратковић, Делегат: Предраг Јоксимовић
22191 КК Жарково : КК Флеш 108 : 64
(24:14, 27:13, 30:15, 27:22)
22.10.2011
17:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Делегат: Милан Тодоровић
22192 КК Баск : КК Астра 73 : 80
(16:15, 17:24, 22:15, 18:26)
22.10.2011
21:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Милош Прица, Делегат: Горан Радовановић
22193 КК Борча : КК Панда-Чукарички 107 : 56
(27:17, 24:13, 33:6, 23:20)
23.10.2011
14:00
Зоран Милошевић, Делегат: Ђорђе Илић
КК Борац Земун - слободна екипа
22181 КК Милан Тривић : КК Борац Земун 49 : 67
(8:22, 18:17, 9:12, 14:16)
29.10.2011
13:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Зоран Милошевић, Делегат: Ђорђе Илић
22182 КК Астра : КК Борча 91 : 68
(24:12, 17:25, 25:14, 25:17)
30.10.2011
14:00
Дамјан Ратковић, Делегат: Жељко Делић
22183 КК Флеш : КК Баск 65 : 70
(12:11, 18:24, 26:23, 9:12)
30.10.2011
18:45
Ћирило и Методије ( Учитељска 58)
Дарко Димитријевић, Делегат: Драгутин Илић
22184 КК Ас Баскет : КК Жарково 76 : 91
(18:24, 13:25, 22:25, 23:17)
29.10.2011
14:00
Милош Димитријевић, Александар Бошковић, Делегат: Јован Чучуковић
22185 КК Слодес : КК Младеновац 77 : 69
(17:8, 21:18, 27:22, 12:21)
29.10.2011
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Делегат: Милан Тодоровић
22186 КК Еуробаскет : КК Панда-Чукарички 81 : 55
(22:12, 14:12, 21:14, 24:17)
29.10.2011
12:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Делегат: Милан Тодоровић
КК Бест 98 - слободна екипа
22173 КК Борац Земун : КК Еуробаскет 80 : 85
(22:18, 15:17, 25:20, 18:30)
07.11.2011
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Делегат: Александар Вранеш
22174 КК Бест 98 : КК Милан Тривић 89 : 79
(21:22, 22:21, 24:22, 22:14)
06.11.2011
19:20
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Делегат: Ђорђе Илић
22176 КК Жарково : КК Слодес 74 : 79
(21:17, 11:25, 19:16, 23:21)
09.11.2011
21:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Дарко Димитријевић, Милош Лукић, Делегат: Ђорђе Илић
22177 КК Баск : КК Ас Баскет 90 : 87
(21:16, 29:19, 16:29, 24:23)
05.11.2011
21:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Милан Костић, Делегат: Ђорђе Илић
22178 КК Борча : КК Флеш 85 : 68
(17:23, 24:12, 21:19, 23:14)
06.11.2011
14:00
Милош Димитријевић, Делегат: Горан Радовановић
22179 КК Панда-Чукарички : КК Астра 56 : 79
(7:28, 14:27, 24:9, 11:15)
04.11.2011
14:30
Зоран Милошевић, Делегат: Предраг Јоксимовић
КК Младеновац - слободна екипа