lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/2. Мушка Регионална лига Центар
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Спарта Радијус Вектор161511314103927531
2.КК Милан Тривић16142112591221330
3.КК Флеш161151277110517227
4.КК Сурчин Добановци1697114111033825
5.КК Баск1688124511757024
6.КК Умка 2009167910601096-3623
7.КК Младеновац1661011671187-2022
8.КК Панда-Чукарички1621410211217-19618
9.КК Звездара Крони160168561372-51616
26526 КК Звездара Крони : КК Флеш 54 : 98
(11:18, 18:26, 13:25, 12:29)
03.10.2012
21:20
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
Милош Лукић, Делегат:
26527 КК Баск : КК Сурчин Добановци 75 : 79
(20:14, 13:23, 20:20, 22:22)
07.10.2012
11:20
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Милан Костић, Делегат:
26528 КК Младеновац : КК Панда-Чукарички 80 : 70
(14:17, 14:15, 16:16, 36:22)
10.10.2012
20:45
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Зоран Милошевић, Александар Бошковић, Делегат: Милан Тодоровић
26529 КК Умка 2009 : КК Милан Тривић 58 : 69
(15:24, 9:11, 18:11, 16:23)
07.10.2012
18:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Лукић, Никола Стошић, Делегат: Предраг Јоксимовић
КК Спарта Радијус Вектор - слободна екипа
26521 КК Звездара Крони : КК Баск 71 : 117
(17:43, 16:24, 19:25, 19:25)
17.10.2012
21:20
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
Ведран Чоловић, Делегат: Александар Вранеш
26522 КК Милан Тривић : КК Спарта Радијус Вектор 69 : 54
(11:14, 21:17, 16:10, 21:13)
14.10.2012
13:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Стеван Зековић, Делегат: Александар Вранеш
26523 КК Панда-Чукарички : КК Умка 2009 53 : 71
(18:16, 14:21, 11:22, 10:12)
14.10.2012
13:30
Зоран Милошевић, Саша Крсмановић, Делегат: Милорад Поповић
26524 КК Сурчин Добановци : КК Младеновац 87 : 78
(23:19, 27:16, 21:22, 16:21)
14.10.2012
13:30
Вожд Карађорђе (Јаково) ( Бољевачка 2)
Дарко Димитријевић, Делегат: Милорад Поповић
КК Флеш - слободна екипа
26516 КК Баск : КК Флеш 80 : 89
(22:21, 19:15, 25:18, 14:35)
21.10.2012
14:20
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Дарко Димитријевић, Стефан Стаматовић, Делегат: Јован Чучуковић
26517 КК Младеновац : КК Звездара Крони 100 : 64
(22:20, 23:12, 29:21, 26:11)
21.10.2012
17:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Филип Станић, Богдан Мали, Делегат: Јован Чучуковић
26518 КК Умка 2009 : КК Сурчин Добановци 65 : 66
(21:7, 19:15, 9:25, 13:15, 3:4)
20.10.2012
15:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милан Вишић, Делегат: Јован Чучуковић
26519 КК Спарта Радијус Вектор : КК Панда-Чукарички 108 : 73
(28:16, 26:20, 28:16, 26:21)
20.10.2012
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Дамјан Ратковић, Немања Влаховић, Делегат: Јован Чучуковић
КК Милан Тривић - слободна екипа
26511 КК Звездара Крони : КК Умка 2009 51 : 84
(13:20, 6:27, 13:19, 19:18)
31.10.2012
21:20
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
Милош Прица, Урош Домазет, Делегат: Милан Тодоровић
26512 КК Баск : КК Младеновац 82 : 95
(22:29, 21:25, 24:17, 15:24)
28.10.2012
16:15
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Александар Бошковић, Данко Гојковић, Делегат: Предраг Јоксимовић
26514 КК Сурчин Добановци : КК Спарта Радијус Вектор 68 : 74
(11:12, 26:28, 17:17, 14:17)
28.10.2012
13:30
Вожд Карађорђе (Јаково) ( Бољевачка 2)
Милош Лукић, Илија Радовановић, Делегат: Милорад Поповић
26515 КК Флеш : КК Милан Тривић 75 : 68
(14:18, 13:16, 23:13, 25:21)
30.10.2012
21:45
Ћирило и Методије ( Учитељска 58)
Милан Костић, Никола Ђокић, Делегат: Милорад Поповић
КК Панда-Чукарички - слободна екипа
26506 КК Младеновац : КК Флеш 72 : 81
(19:21, 13:22, 14:20, 26:18)
03.11.2012
15:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Стеван Зековић, Делегат: Милорад Поповић
26507 КК Умка 2009 : КК Баск 72 : 86
(30:25, 20:24, 13:16, 9:21)
04.11.2012
14:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Зоран Милошевић, Делегат: Милорад Поповић
26508 КК Спарта Радијус Вектор : КК Звездара Крони 81 : 44
(18:8, 20:6, 15:13, 28:17)
03.11.2012
20:20
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Никола Стошић, Саша Крсмановић, Делегат: Александар Вранеш
26510 КК Милан Тривић : КК Панда-Чукарички 74 : 61
(13:12, 20:23, 23:16, 18:10)
04.11.2012
14:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Ведран Чоловић, Делегат: Александар Вранеш
КК Сурчин Добановци - слободна екипа