lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТИ/Бараж 1/16 Регионална лига
2270 КК Сурчин Добановци : КК Мондо Баскет 62 : 77
05.05.2018
13:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
2271 КК ИБЦ 2 : КК Шампион БГД 71 : 53
05.05.2018
13:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
2272 КК Лазаревац : ШКК Звездара 2 54 : 82
05.05.2018
20:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
2273 КК Чубура 2 : КК Беовук 72 - 2 66 : 61
07.05.2018
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
2274 КК Гро-Баскет : КК Рас 4 73 : 77
05.05.2018
10:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
2275 КК Сава 3 : КК Балкан 50 : 61
06.05.2018
11:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
2276 КК Коњарник 2 : КК Колубара ЛА 2003 60 : 71
05.05.2018
19:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
2277 КК Баново Брдо : КК Нови Београд 7 - 2 57 : 70
05.05.2018
12:40
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
2278 КК Змај : КК Победник 011 - 2 62 : 70
05.05.2018
11:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
2279 КК Коњарник : ОКК Београд 68 : 61
06.05.2018
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
2280 КК ББ Баскет (Младеновац) : ШКК Звездара 61 : 78
06.05.2018
14:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
2281 КК Шампион БГД 2 : КК Церак 2 71 : 46
05.05.2018
10:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
2282 КК Визура 3 : КК Сава 2 67 : 70
05.05.2018
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
2283 КК ЛА Баскет : КК Беко 2 64 : 71
05.05.2018
18:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
2284 КК Ол Стар : КК Радивој Кораћ 60 : 48
06.05.2018
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
2285 КК Мондо Баскет 2 : КК Раднички (Обреновац) 72 : 85
06.05.2018
13:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
2286 КК Мондо Баскет : КК Сурчин Добановци 64 : 53
13.05.2018
12:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
2287 КК Шампион БГД : КК ИБЦ 2 66 : 55
13.05.2018
11:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
2288 ШКК Звездара 2 : КК Лазаревац 57 : 54
13.05.2018
13:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
2289 КК Беовук 72 - 2 : КК Чубура 2 69 : 43
13.05.2018
11:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
2290 КК Рас 4 : КК Гро-Баскет 72 : 45
12.05.2018
14:15
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
2291 КК Балкан : КК Сава 3 66 : 59
12.05.2018
14:30
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
2292 КК Колубара ЛА 2003 : КК Коњарник 2 87 : 52
09.05.2018
20:30
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
2293 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Баново Брдо 55 : 54
10.05.2018
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
2294 КК Победник 011 - 2 : КК Змај 66 : 33
11.05.2018
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
2295 ОКК Београд : КК Коњарник 35 : 47
13.05.2018
11:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
2296 ШКК Звездара : КК ББ Баскет (Младеновац) 65 : 51
12.05.2018
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
2297 КК Церак 2 : КК Шампион БГД 2 58 : 47
12.05.2018
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
2298 КК Сава 2 : КК Визура 3 66 : 44
13.05.2018
10:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
2299 КК Беко 2 : КК ЛА Баскет 61 : 47
13.05.2018
18:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
2300 КК Радивој Кораћ : КК Ол Стар 63 : 35
13.05.2018
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
2301 КК Раднички (Обреновац) : КК Мондо Баскет 2 74 : 35
12.05.2018
14:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
>> Бараж 1/16 Регионална лига