lat|eng
Насловна > Резултати
МЛАЂИ ПИОНИРИ/Бараж 1/16 Регионална лига У13
2766 КК Горица : КК Церак 5 19 : 55
25.05.2019
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
2767 КК Ас Баскет 5 : КК Крсташ 28 : 56
23.05.2019
19:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
2768 КК ФМП 3 : КК Радивој Кораћ 27 : 29
26.05.2019
16:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
2769 КК Рас 6 : КК Раднички (Обреновац) 33 : 53
23.05.2019
20:45
13. Гимназија ( Љешка 47)
2770 КК Беовук 72 - 4 : КК Колубара ЛА 2003 - 2 13 : 49
25.05.2019
10:10
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
2771 КК Земун Фитофармација 3 : КК Беовук 72 - 2 48 : 54
24.05.2019
19:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
2772 КК Рас 4 : КК Ас Баскет 4 31 : 50
26.05.2019
10:20
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
2773 КК Гро-Баскет : КК Сопот 2 39 : 34
25.05.2019
11:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
2774 КК Шампион БГД : КК Земун Фитофармација 4 31 : 47
25.05.2019
13:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
2775 КК Ол Стар : КК Абба (Барич) 31 : 51
23.05.2019
20:00
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
2776 КК Шутер : КК Баск 34 : 57
25.05.2019
13:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
2777 КК Победник 011 : КК Скај Баскет СР 20 : 0
службени резултат
01.01.2019
2778 ОКК Београд : КК Баново Брдо 33 : 52
25.05.2019
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
2779 КК Барајево : КК Визура 2 54 : 33
25.05.2019
09:45
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
2780 БКК Раднички 2 : КК Флеш 2 55 : 29
25.05.2019
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
2781 КК Церак 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 44 : 49
24.05.2019
21:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
2782 КК Церак 5 : КК Горица 53 : 20
26.05.2019
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
2783 КК Крсташ : КК Ас Баскет 5 37 : 30
26.05.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
2784 КК Радивој Кораћ : КК ФМП 3 45 : 36
25.05.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
2785 КК Раднички (Обреновац) : КК Рас 6 51 : 45
26.05.2019
10:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
2786 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Беовук 72 - 4 20 : 0
26.05.2019
20:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
2787 КК Беовук 72 - 2 : КК Земун Фитофармација 3 50 : 30
27.05.2019
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
2788 КК Ас Баскет 4 : КК Рас 4 54 : 24
25.05.2019
18:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
2789 КК Сопот 2 : КК Гро-Баскет 39 : 29
26.05.2019
11:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
2790 КК Земун Фитофармација 4 : КК Шампион БГД 39 : 28
26.05.2019
10:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
2791 КК Абба (Барич) : КК Ол Стар 46 : 43
25.05.2019
16:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
2792 КК Баск : КК Шутер 47 : 35
26.05.2019
13:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
2793 КК Скај Баскет : КК Победник 011 СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2019
2794 КК Баново Брдо : ОКК Београд 76 : 47
26.05.2019
15:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
2795 КК Визура 2 : КК Барајево 49 : 27
26.05.2019
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
2796 КК Флеш 2 : БКК Раднички 2 36 : 41
26.05.2019
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
2797 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Церак 2 61 : 36
26.05.2019
15:00
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
>> Бараж 1/16 Регионална лига У13