lat|eng
Насловна > Резултати
МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ/1. степен
1.ККЖ Црвена Звезда18162934:42634
2.ЖКК Агрос Баскет18162973:42634
3.ЖКК Рас18144786:43332
4.ЖКК Визура18135786:44631
5.ЖКК Арт Баскет18108648:46928
6.ЖКК Гирл Баскет1899758:53427
7.ЖКК Умка Џез18513251:63523
8.ЖКК ББ Баскет (Младеновац)18414344:97822
9.ЖКК Нови Београд 718216349:85720
10.ЖКК Флеш18117261:88619
51391 ЖКК Агрос Баскет : ККЖ Црвена Звезда 37 : 52
22.10.2017
15:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
51392 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Флеш 49 : 16
22.10.2017
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
51393 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Умка Џез 20 : 45
22.10.2017
14:10
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
51394 ЖКК Визура : ЖКК Рас 24 : 33
21.10.2017
14:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
51395 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Нови Београд 7 82 : 9
21.10.2017
10:45
Географски факултет ( Војвођанска 1)
51396 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Арт Баскет 40 : 26
29.10.2017
16:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
51397 ЖКК Рас : ЖКК Гирл Баскет 39 : 23
29.10.2017
10:10
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
51398 ЖКК Умка Џез : ЖКК Визура 7 : 42
29.10.2017
18:10
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
51399 ЖКК Флеш : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 28 : 24
28.10.2017
18:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
51400 ККЖ Црвена Звезда : ЖКК Нови Београд 7 76 : 14
28.10.2017
16:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
51401 ЖКК Арт Баскет : ККЖ Црвена Звезда 34 : 46
11.11.2017
14:00
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
51402 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Агрос Баскет 8 : 74
12.11.2017
14:10
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
51403 ЖКК Визура : ЖКК Флеш 74 : 10
11.11.2017
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
51404 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Умка Џез 56 : 9
16.11.2017
19:00
Сутјеска ( Задругарска 1)
51405 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Рас 17 : 67
11.11.2017
14:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
51406 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Визура 43 : 40
19.11.2017
18:30
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
51407 ЖКК Арт Баскет : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 45 : 14
19.11.2017
11:50
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
51408 ЖКК Умка Џез : ЖКК Нови Београд 7 26 : 17
19.11.2017
18:15
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
51409 ЖКК Флеш : ЖКК Гирл Баскет 6 : 68
18.11.2017
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
51410 ККЖ Црвена Звезда : ЖКК Рас 39 : 44
19.11.2017
19:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
51411 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ККЖ Црвена Звезда 6 : 92
26.11.2017
16:10
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
51412 ЖКК Визура : ЖКК Арт Баскет 30 : 27
26.11.2017
11:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
51413 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Агрос Баскет 32 : 48
26.11.2017
10:45
Географски факултет ( Војвођанска 1)
51414 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Флеш 22 : 16
25.11.2017
14:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
51415 ЖКК Рас : ЖКК Умка Џез 32 : 5
25.11.2017
17:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51416 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Нови Београд 7 64 : 17
10.12.2017
16:30
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
51417 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Гирл Баскет 27 : 32
09.12.2017
13:50
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
51418 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Визура 14 : 60
09.12.2017
15:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
51419 ЖКК Флеш : ЖКК Рас 25 : 67
10.12.2017
19:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
51420 ККЖ Црвена Звезда : ЖКК Умка Џез 62 : 6
10.12.2017
13:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
51421 ЖКК Визура : ККЖ Црвена Звезда 25 : 43
17.12.2017
15:30
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
51422 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 71 : 25
16.12.2017
10:00
Географски факултет ( Војвођанска 1)
51423 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Арт Баскет 20 : 43
16.12.2017
15:45
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
51424 ЖКК Рас : ЖКК Агрос Баскет 22 : 29
16.12.2017
10:00
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
51425 ЖКК Умка Џез : ЖКК Флеш 12 : 9
17.12.2017
18:15
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
51426 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Умка Џез 44 : 9
24.12.2017
12:15
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
51427 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Рас 32 : 28
23.12.2017
13:50
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
51428 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Нови Београд 7 45 : 30
24.12.2017
16:00
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
51429 ЖКК Визура : ЖКК Гирл Баскет 48 : 35
23.12.2017
12:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
51430 ККЖ Црвена Звезда : ЖКК Флеш 42 : 15
24.12.2017
16:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
51431 ЖКК Гирл Баскет : ККЖ Црвена Звезда 31 : 50
20.01.2018
10:45
Географски факултет ( Војвођанска 1)
51432 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Визура 16 : 68
20.01.2018
14:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
51433 ЖКК Рас : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 70 : 14
20.01.2018
16:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
51434 ЖКК Умка Џез : ЖКК Арт Баскет 7 : 28
21.01.2018
19:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
51435 ЖКК Флеш : ЖКК Агрос Баскет 14 : 59
21.01.2018
15:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
51436 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Гирл Баскет 15 : 38
27.01.2018
14:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
51437 ЖКК Рас : ЖКК Визура 39 : 40
27.01.2018
18:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
51438 ЖКК Умка Џез : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 23 : 33
04.02.2018
18:10
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
51439 ЖКК Флеш : ЖКК Арт Баскет 15 : 50
28.01.2018
18:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
51440 ККЖ Црвена Звезда : ЖКК Агрос Баскет 51 : 41
27.01.2018
17:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
51441 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Агрос Баскет 41 : 50
14.02.2018
21:15
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
51442 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Флеш 32 : 25
14.02.2018
19:40
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
51443 ЖКК Визура : ЖКК Умка Џез 52 : 12
11.02.2018
15:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
51444 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Рас 24 : 46
13.02.2018
20:40
Географски факултет ( Војвођанска 1)
51445 ЖКК Нови Београд 7 : ККЖ Црвена Звезда 26 : 44
10.02.2018
14:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
51446 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 87 : 6
18.02.2018
20:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
51447 ЖКК Рас : ЖКК Нови Београд 7 51 : 18
18.02.2018
10:10
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
51448 ЖКК Умка Џез : ЖКК Гирл Баскет 15 : 32
18.02.2018
13:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
51449 ЖКК Флеш : ЖКК Визура 10 : 52
18.02.2018
18:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
51450 ККЖ Црвена Звезда : ЖКК Арт Баскет 37 : 30
15.02.2018
16:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
51451 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Арт Баскет 22 : 50
24.02.2018
17:40
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
51452 ЖКК Визура : ЖКК Агрос Баскет 21 : 34
24.02.2018
11:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
51453 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Флеш 57 : 9
25.02.2018
10:30
Географски факултет ( Војвођанска 1)
51454 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Умка Џез 9 : 15
24.02.2018
14:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
51455 ЖКК Рас : ККЖ Црвена Звезда 35 : 21
25.02.2018
10:10
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
51456 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Гирл Баскет 41 : 21
04.03.2018
15:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
51457 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Визура 27 : 28
04.03.2018
11:40
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
51458 ЖКК Умка Џез : ЖКК Рас 17 : 45
03.03.2018
10:10
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
51459 ЖКК Флеш : ЖКК Нови Београд 7 22 : 36
04.03.2018
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
51460 ККЖ Црвена Звезда : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 63 : 13
03.03.2018
18:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
51461 ЖКК Визура : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 75 : 9
10.03.2018
10:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
51462 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Арт Баскет 33 : 42
11.03.2018
11:00
Географски факултет ( Војвођанска 1)
51463 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Агрос Баскет 16 : 64
10.03.2018
14:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
51464 ЖКК Рас : ЖКК Флеш 57 : 12
10.03.2018
10:10
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
51465 ЖКК Умка Џез : ККЖ Црвена Звезда 12 : 51
21.03.2018
17:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
51466 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Рас 50 : 38
26.03.2018
17:15
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
51467 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Нови Београд 7 48 : 21
25.03.2018
11:45
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
51468 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Гирл Баскет 2 : 65
25.03.2018
16:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
51469 ЖКК Флеш : ЖКК Умка Џез 8 : 22
25.03.2018
16:55
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
51470 ККЖ Црвена Звезда : ЖКК Визура 35 : 19
24.03.2018
16:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
51471 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Визура 35 : 36
31.03.2018
10:45
Географски факултет ( Војвођанска 1)
51472 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 29 : 36
20.04.2018
20:20
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
51473 ЖКК Рас : ЖКК Арт Баскет 27 : 22
14.04.2018
10:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
51474 ЖКК Умка Џез : ЖКК Агрос Баскет 6 : 68
01.04.2018
18:15
Лола (Железник) ( Томе Буша 19)
51475 ЖКК Флеш : ККЖ Црвена Звезда 15 : 63
09.04.2018
21:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
51476 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Флеш 100 : 6
16.04.2018
20:30
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
51477 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Умка Џез 27 : 3
15.04.2018
11:40
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
51478 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Рас 21 : 46
17.03.2018
14:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
51479 ЖКК Визура : ЖКК Нови Београд 7 52 : 17
15.04.2018
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
51480 ККЖ Црвена Звезда : ЖКК Гирл Баскет 67 : 23
14.04.2018
13:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)