lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/2 лига
1.КК Сава752467:41012
2.КК Флеш651482:42511
3.КК Астра 550319:24510
4.КК Рас642452:41610
5.ОКК Београд642425:40010
6.КК Еко Спорт633384:3699
7.КК Чубура532308:3078
8.КК Борча 624405:4168
9.ШКК Звездара 2615356:4257
10.КК Шампион БГД615351:3917
11.КК Житко Баскет523331:3037
12.КК Нови Београд 7606295:4686
52281 КК Чубура : КК Сава
18.12.2017
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52282 КК Флеш : КК Астра
17.12.2017
16:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52283 КК Борча : КК Нови Београд 7
16.12.2017
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52284 ШКК Звездара 2 : КК Житко Баскет
17.12.2017
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52285 КК Шампион БГД : КК Рас
16.12.2017
13:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52286 ОКК Београд : КК Еко Спорт
20.12.2017
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52245 КК Житко Баскет : КК Сава 70 : 60
04.11.2017
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52246 КК Нови Београд 7 : КК Рас 65 : 82
04.11.2017
11:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52247 КК Астра : КК Еко Спорт 52 : 42
04.11.2017
13:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
52248 КК Чубура : ОКК Београд 62 : 74
04.11.2017
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52249 КК Флеш : КК Шампион БГД 73 : 64
05.11.2017
16:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52250 КК Борча : ШКК Звездара 2 83 : 79
03.11.2017
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52251 КК Житко Баскет : КК Нови Београд 7 98 : 46
12.11.2017
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52252 КК Шампион БГД : КК Борча 64 : 62
08.11.2017
21:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52253 ОКК Београд : КК Флеш 76 : 85
14.11.2017
20:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52254 КК Еко Спорт : КК Чубура 69 : 53
14.11.2017
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52255 КК Рас : КК Астра 72 : 75
11.11.2017
15:40
Уједињене Нације ( Борова 8)
52256 КК Сава : ШКК Звездара 2 81 : 54
12.11.2017
13:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52257 КК Нови Београд 7 : КК Сава 46 : 71
18.11.2017
10:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52258 КК Астра : КК Житко Баскет 60 : 40
22.11.2017
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
52259 КК Чубура : КК Рас 69 : 66
20.11.2017
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52260 КК Флеш : КК Еко Спорт 86 : 78
18.11.2017
18:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52261 КК Борча : ОКК Београд 63 : 67
19.11.2017
16:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52262 ШКК Звездара 2 : КК Шампион БГД 55 : 51
19.11.2017
14:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52263 КК Житко Баскет : КК Чубура 54 : 58
26.11.2017
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52264 КК Нови Београд 7 : КК Астра 43 : 75
25.11.2017
11:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52265 ОКК Београд : ШКК Звездара 2 68 : 50
28.11.2017
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
52266 КК Еко Спорт : КК Борча 61 : 70
25.11.2017
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52267 КК Рас : КК Флеш 87 : 83
25.11.2017
16:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
52268 КК Сава : КК Шампион БГД 61 : 56
26.11.2017
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52269 КК Астра : КК Сава 57 : 48
03.12.2017
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
52270 КК Чубура : КК Нови Београд 7 66 : 44
04.12.2017
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52271 КК Флеш : КК Житко Баскет 79 : 69
02.12.2017
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52272 КК Борча : КК Рас 67 : 70
03.12.2017
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52273 ШКК Звездара 2 : КК Еко Спорт 61 : 67
03.12.2017
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52274 КК Шампион БГД : ОКК Београд 69 : 73
03.12.2017
13:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52275 КК Житко Баскет : КК Борча
10.12.2017
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
52276 КК Нови Београд 7 : КК Флеш 51 : 76
09.12.2017
11:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52277 КК Астра : КК Чубура
13.12.2017
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
52278 КК Еко Спорт : КК Шампион БГД 67 : 47
10.12.2017
18:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52279 КК Рас : ШКК Звездара 2 75 : 57
09.12.2017
15:35
Уједињене Нације ( Борова 8)
52280 КК Сава : ОКК Београд 71 : 67
09.12.2017
12:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52281 КК Чубура : КК Сава
18.12.2017
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
52282 КК Флеш : КК Астра
17.12.2017
16:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52283 КК Борча : КК Нови Београд 7
16.12.2017
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52284 ШКК Звездара 2 : КК Житко Баскет
17.12.2017
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
52285 КК Шампион БГД : КК Рас
16.12.2017
13:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52286 ОКК Београд : КК Еко Спорт
20.12.2017
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)