lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига/Група 2
1.КК Барајево13130994:54626
2.КК Див Баскет 13112927:69124
3.КК Динамик БГ12102871:61422
4.КК ББ Баскет (Младеновац)13851005:92521
5.БКК Раднички1376870:90620
6.КК Флеш 21367904:89319
7.КК Беко1266742:73418
8.КК Земун Фитофармација 31358694:77018
9.КК Црвена Звезда МТС 21257747:82817
10.КК Нови Београд 7 - 313211689:89915
11.КК Лазаревац13211696:103015
12.КК Звездара М-Инвест12111633:93613
52845 КК Барајево : КК Див Баскет 64 : 24
18.02.2018
11:45
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52846 КК Лазаревац : КК Земун Фитофармација 3 58 : 94
17.02.2018
11:30
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
52847 БКК Раднички : КК Нови Београд 7 - 3 73 : 66
18.02.2018
13:15
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52848 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Флеш 2 90 : 72
18.02.2018
15:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52849 КК Динамик БГ : КК Звездара М-Инвест
22.02.2018
20:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52850 КК Беко : КК Црвена Звезда МТС 2
21.02.2018
21:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52773 КК Див Баскет : КК Црвена Звезда МТС 2 79 : 48
05.11.2017
14:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
52774 КК Барајево : КК Земун Фитофармација 3 71 : 27
07.11.2017
19:40
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52775 КК Лазаревац : КК Нови Београд 7 - 3 86 : 80
04.11.2017
12:50
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
52776 БКК Раднички : КК Флеш 2 97 : 79
05.11.2017
16:15
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52777 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Звездара М-Инвест 90 : 65
04.11.2017
17:10
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52778 КК Динамик БГ : КК Беко 66 : 52
04.11.2017
12:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52779 КК Див Баскет : КК Барајево 66 : 73
12.11.2017
15:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
52780 КК Звездара М-Инвест : КК Динамик БГ 44 : 76
09.11.2017
20:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52781 КК Флеш 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 49 : 60
11.11.2017
18:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52782 КК Нови Београд 7 - 3 : БКК Раднички 63 : 75
10.11.2017
18:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52783 КК Земун Фитофармација 3 : КК Лазаревац 57 : 48
09.11.2017
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52784 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Беко 74 : 62
11.11.2017
14:15
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52785 КК Барајево : КК Црвена Звезда МТС 2 94 : 50
18.11.2017
11:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52786 КК Лазаревац : КК Див Баскет 46 : 85
18.11.2017
11:45
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
52787 БКК Раднички : КК Земун Фитофармација 3 70 : 76
18.11.2017
08:40
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52788 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Нови Београд 7 - 3 106 : 80
19.11.2017
14:10
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52789 КК Динамик БГ : КК Флеш 2 71 : 38
19.11.2017
11:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52790 КК Беко : КК Звездара М-Инвест 79 : 69
18.11.2017
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52791 КК Див Баскет : БКК Раднички 100 : 64
26.11.2017
15:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
52792 КК Барајево : КК Лазаревац 78 : 17
26.11.2017
11:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52793 КК Флеш 2 : КК Беко 90 : 65
26.11.2017
16:40
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52794 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Динамик БГ 29 : 69
27.11.2017
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52795 КК Земун Фитофармација 3 : КК ББ Баскет (Младеновац) 58 : 64
28.11.2017
20:00
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
52796 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Звездара М-Инвест 76 : 62
25.11.2017
14:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
52797 КК Лазаревац : КК Црвена Звезда МТС 2 69 : 76
03.12.2017
11:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52798 БКК Раднички : КК Барајево 37 : 58
02.12.2017
18:15
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52799 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Див Баскет 70 : 85
03.12.2017
17:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52800 КК Динамик БГ : КК Земун Фитофармација 3 82 : 50
03.12.2017
10:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52801 КК Беко : КК Нови Београд 7 - 3 60 : 49
03.12.2017
12:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52802 КК Звездара М-Инвест : КК Флеш 2 45 : 88
02.12.2017
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52803 КК Див Баскет : КК Динамик БГ 78 : 64
10.12.2017
20:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
52804 КК Барајево : КК ББ Баскет (Младеновац) 96 : 61
10.12.2017
11:10
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52805 КК Лазаревац : БКК Раднички 71 : 74
10.12.2017
10:10
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52806 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Звездара М-Инвест 46 : 48
09.12.2017
15:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
52807 КК Земун Фитофармација 3 : КК Беко 34 : 45
10.12.2017
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52808 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Флеш 2 81 : 71
09.12.2017
18:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52809 БКК Раднички : КК Црвена Звезда МТС 2 79 : 75
16.12.2017
18:10
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52810 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Лазаревац 107 : 71
17.12.2017
15:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52811 КК Динамик БГ : КК Барајево 53 : 61
17.12.2017
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52812 КК Беко : КК Див Баскет 56 : 65
17.12.2017
12:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52813 КК Звездара М-Инвест : КК Земун Фитофармација 3 49 : 62
17.12.2017
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52814 КК Флеш 2 : КК Нови Београд 7 - 3 83 : 47
17.12.2017
18:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52815 КК Див Баскет : КК Звездара М-Инвест 90 : 36
24.12.2017
19:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
52816 КК Барајево : КК Беко 76 : 49
24.12.2017
10:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52817 КК Лазаревац : КК Динамик БГ 39 : 94
23.12.2017
11:45
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
52818 БКК Раднички : КК ББ Баскет (Младеновац) 62 : 48
23.12.2017
17:10
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52819 КК Земун Фитофармација 3 : КК Флеш 2 60 : 63
21.12.2017
21:10
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52820 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Нови Београд 7 - 3 65 : 38
23.12.2017
15:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52821 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Црвена Звезда МТС 2 84 : 77
13.01.2018
17:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52822 КК Динамик БГ : БКК Раднички 74 : 45
14.01.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52823 КК Беко : КК Лазаревац 73 : 32
13.01.2018
12:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52824 КК Звездара М-Инвест : КК Барајево 37 : 88
14.01.2018
13:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52825 КК Флеш 2 : КК Див Баскет 59 : 71
14.01.2018
16:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52826 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Земун Фитофармација 3 52 : 51
14.01.2018
13:30
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
52827 КК Див Баскет : КК Нови Београд 7 - 3 70 : 38
27.12.2017
21:45
Милан Ракић ( Војвођанска 62)
52828 КК Барајево : КК Флеш 2 103 : 62
21.01.2018
11:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52829 КК Лазаревац : КК Звездара М-Инвест 75 : 67
20.01.2018
11:00
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
52830 БКК Раднички : КК Беко 65 : 75
20.01.2018
12:10
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52831 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Динамик БГ 74 : 82
21.01.2018
17:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52832 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Земун Фитофармација 3 49 : 55
21.01.2018
10:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52833 КК Динамик БГ : КК Црвена Звезда МТС 2 76 : 41
28.01.2018
10:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52834 КК Беко : КК ББ Баскет (Младеновац) 63 : 50
27.01.2018
19:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52835 КК Звездара М-Инвест : БКК Раднички 46 : 65
12.02.2018
21:05
Балон Топ Спин ( Максима Горког 94)
52836 КК Флеш 2 : КК Лазаревац 75 : 39
28.01.2018
16:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52837 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Барајево 31 : 68
27.01.2018
13:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52838 КК Земун Фитофармација 3 : КК Див Баскет 38 : 55
28.01.2018
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52839 КК Беко : КК Динамик БГ 63 : 64
31.01.2018
21:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52840 КК Звездара М-Инвест : КК ББ Баскет (Младеновац) 65 : 101
11.02.2018
15:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52841 КК Флеш 2 : БКК Раднички 75 : 64
15.02.2018
17:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52842 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Лазаревац 70 : 45
10.02.2018
13:00
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
52843 КК Земун Фитофармација 3 : КК Барајево 32 : 64
11.02.2018
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52844 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Див Баскет 35 : 59
31.01.2018
20:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
52845 КК Барајево : КК Див Баскет 64 : 24
18.02.2018
11:45
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
52846 КК Лазаревац : КК Земун Фитофармација 3 58 : 94
17.02.2018
11:30
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
52847 БКК Раднички : КК Нови Београд 7 - 3 73 : 66
18.02.2018
13:15
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52848 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Флеш 2 90 : 72
18.02.2018
15:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
52849 КК Динамик БГ : КК Звездара М-Инвест
22.02.2018
20:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
52850 КК Беко : КК Црвена Звезда МТС 2
21.02.2018
21:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)