lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 1
1.КК Партизан НИС 2221841873:140740
2.КК Церак 211651416:111937
3.КК Торлак221571579:135737
4.КК Флеш211471401:132235
5.КК Визура 2211381516:145934
6.КК Беокош 2111101400:136132
7.КК Жарково 22110111318:133631
8.КК Беостарс 05201191294:122531
9.КК Шутер2110111435:150031
10.КК Борча215161191:140026
11.КК Борац Земун203171061:142923
12.КК Торлак 2210211173:174221
53829 КК Церак : КК Визура 2
28.04.2018
14:30
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53830 КК Торлак : КК Партизан НИС 2 68 : 86
26.04.2018
14:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53831 КК Флеш : КК Жарково 2
29.04.2018
19:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53832 КК Борац Земун : КК Беокош
27.04.2018
21:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53833 КК Борча : КК Беостарс 05
28.04.2018
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53834 КК Торлак 2 : КК Шутер
27.04.2018
20:45
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53955 КК Церак : КК Торлак 2 94 : 46
04.11.2017
14:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53956 КК Торлак : КК Визура 2 104 : 69
04.11.2017
14:15
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53957 КК Флеш : КК Партизан НИС 2 82 : 75
05.11.2017
18:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53958 КК Борац Земун : КК Жарково 2 79 : 80
04.11.2017
14:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53959 КК Борча : КК Беокош 72 : 59
05.11.2017
14:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53960 КК Шутер : КК Беостарс 05 42 : 74
04.11.2017
19:15
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53949 КК Церак : КК Торлак 60 : 45
08.11.2017
21:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53950 КК Беокош : КК Шутер 72 : 57
10.11.2017
21:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53951 КК Жарково 2 : КК Борча 62 : 52
11.11.2017
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53952 КК Партизан НИС 2 : КК Борац Земун 107 : 59
15.11.2017
20:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53953 КК Визура 2 : КК Флеш 73 : 90
11.11.2017
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
53954 КК Торлак 2 : КК Беостарс 05 55 : 60
12.11.2017
16:20
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53943 КК Торлак : КК Торлак 2 87 : 46
22.11.2017
21:20
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53944 КК Флеш : КК Церак 62 : 52
19.11.2017
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53945 КК Борац Земун : КК Визура 2 70 : 68
18.11.2017
11:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53946 КК Борча : КК Партизан НИС 2 69 : 96
18.11.2017
17:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53947 КК Шутер : КК Жарково 2 80 : 77
24.11.2017
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53948 КК Беостарс 05 : КК Беокош 66 : 72
19.11.2017
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
53937 КК Церак : КК Борац Земун 64 : 42
25.11.2017
14:05
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53938 КК Торлак : КК Флеш 55 : 57
09.11.2017
13:10
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53939 КК Жарково 2 : КК Беостарс 05 63 : 51
26.11.2017
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53940 КК Партизан НИС 2 : КК Шутер 120 : 68
26.11.2017
14:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53941 КК Визура 2 : КК Борча 77 : 72
26.11.2017
15:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
53942 КК Торлак 2 : КК Беокош 62 : 78
25.11.2017
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53931 КК Флеш : КК Торлак 2 85 : 68
06.12.2017
21:30
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53932 КК Борац Земун : КК Торлак 45 : 67
02.12.2017
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53933 КК Борча : КК Церак 50 : 72
02.12.2017
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53934 КК Шутер : КК Визура 2 69 : 66
03.12.2017
20:10
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53935 КК Беостарс 05 : КК Партизан НИС 2 55 : 64
23.03.2018
21:15
Зуботехничка школа ( Станка Враза 63)
53936 КК Беокош : КК Жарково 2 63 : 54
01.12.2017
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53925 КК Церак : КК Шутер 82 : 46
09.12.2017
13:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53926 КК Торлак : КК Борча 91 : 38
09.12.2017
14:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53927 КК Флеш : КК Борац Земун 66 : 45
09.12.2017
14:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53928 КК Партизан НИС 2 : КК Беокош 80 : 84
09.12.2017
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53929 КК Визура 2 : КК Беостарс 05 89 : 95
11.12.2017
20:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
53930 КК Торлак 2 : КК Жарково 2 55 : 80
10.12.2017
17:30
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53919 КК Борац Земун : КК Торлак 2 78 : 58
16.12.2017
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53920 КК Борча : КК Флеш 51 : 74
17.12.2017
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53921 КК Шутер : КК Торлак 55 : 63
16.12.2017
20:15
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53922 КК Беостарс 05 : КК Церак 69 : 67
16.12.2017
13:25
Зуботехничка школа ( Станка Враза 63)
53923 КК Беокош : КК Визура 2 68 : 69
21.12.2017
21:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53924 КК Жарково 2 : КК Партизан НИС 2 53 : 80
16.12.2017
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53913 КК Церак : КК Беокош 55 : 44
23.12.2017
14:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53914 КК Торлак : КК Беостарс 05 55 : 53
23.12.2017
16:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53915 КК Флеш : КК Шутер 54 : 61
24.12.2017
16:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53916 КК Борац Земун : КК Борча 53 : 71
24.12.2017
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53917 КК Визура 2 : КК Жарково 2 74 : 50
23.12.2017
10:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
53918 КК Торлак 2 : КК Партизан НИС 2 63 : 134
23.12.2017
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53907 КК Борча : КК Торлак 2 81 : 52
14.01.2018
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53908 КК Шутер : КК Борац Земун 97 : 76
14.01.2018
20:15
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53909 КК Беостарс 05 : КК Флеш 46 : 63
14.01.2018
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
53910 КК Беокош : КК Торлак 75 : 81
18.01.2018
21:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53911 КК Жарково 2 : КК Церак 36 : 80
13.01.2018
13:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53912 КК Партизан НИС 2 : КК Визура 2 78 : 80
14.01.2018
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53901 КК Церак : КК Партизан НИС 2 59 : 64
21.01.2018
14:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53902 КК Торлак : КК Жарково 2 69 : 61
21.01.2018
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53903 КК Флеш : КК Беокош 65 : 78
20.01.2018
18:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53904 КК Борац Земун : КК Беостарс 05 43 : 74
23.01.2018
20:20
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53905 КК Борча : КК Шутер 69 : 74
21.01.2018
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53906 КК Торлак 2 : КК Визура 2 64 : 84
21.01.2018
16:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53895 КК Шутер : КК Торлак 2 87 : 42
28.01.2018
20:10
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53896 КК Беостарс 05 : КК Борча 57 : 54
27.01.2018
13:15
Зуботехничка школа ( Станка Враза 63)
53897 КК Беокош : КК Борац Земун 70 : 48
31.01.2018
21:20
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53898 КК Жарково 2 : КК Флеш 57 : 75
27.01.2018
15:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53899 КК Партизан НИС 2 : КК Торлак 100 : 79
08.02.2018
16:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53900 КК Визура 2 : КК Церак 66 : 55
27.01.2018
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
53889 КК Беостарс 05 : КК Шутер 67 : 51
12.02.2018
20:15
Зуботехничка школа ( Станка Враза 63)
53890 КК Беокош : КК Борча 55 : 39
15.02.2018
16:00
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53891 КК Жарково 2 : КК Борац Земун 69 : 23
10.02.2018
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53892 КК Партизан НИС 2 : КК Флеш 77 : 79
11.02.2018
14:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53893 КК Визура 2 : КК Торлак 84 : 66
23.02.2018
15:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
53894 КК Торлак 2 : КК Церак 50 : 66
17.02.2018
14:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53883 КК Торлак : КК Церак 69 : 81
15.02.2018
16:30
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53884 КК Флеш : КК Визура 2 69 : 72
18.02.2018
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53885 КК Борац Земун : КК Партизан НИС 2 50 : 60
22.02.2018
20:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53886 КК Борча : КК Жарково 2 55 : 62
18.02.2018
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53887 КК Шутер : КК Беокош 100 : 98
18.02.2018
20:10
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53888 КК Беостарс 05 : КК Торлак 2 93 : 53
15.02.2018
20:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
53877 КК Церак : КК Флеш 71 : 44
28.02.2018
21:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53878 КК Беокош : КК Беостарс 05 63 : 55
26.02.2018
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53879 КК Жарково 2 : КК Шутер 64 : 56
16.02.2018
12:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53880 КК Партизан НИС 2 : КК Борча 73 : 36
24.02.2018
14:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53881 КК Визура 2 : КК Борац Земун 71 : 42
25.02.2018
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
53882 КК Торлак 2 : КК Торлак 38 : 73
28.02.2018
21:30
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53871 КК Флеш : КК Торлак 52 : 71
04.03.2018
18:10
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53872 КК Борац Земун : КК Церак 50 : 63
06.03.2018
20:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53873 КК Борча : КК Визура 2 60 : 80
04.03.2018
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53874 КК Шутер : КК Партизан НИС 2 66 : 97
03.03.2018
20:20
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53875 КК Беостарс 05 : КК Жарково 2 63 : 71
03.03.2018
13:15
Зуботехничка школа ( Станка Враза 63)
53876 КК Беокош : КК Торлак 2 83 : 69
05.03.2018
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53865 КК Церак : КК Борча 65 : 47
11.03.2018
14:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53866 КК Торлак : КК Борац Земун 69 : 44
10.03.2018
13:30
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53867 КК Жарково 2 : КК Беокош 59 : 63
07.03.2018
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53868 КК Партизан НИС 2 : КК Беостарс 05 85 : 62
10.03.2018
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53869 КК Визура 2 : КК Шутер 74 : 68
11.03.2018
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
53870 КК Торлак 2 : КК Флеш 61 : 82
11.03.2018
19:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53859 КК Борац Земун : КК Флеш 63 : 67
17.03.2018
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53860 КК Борча : КК Торлак 32 : 66
17.03.2018
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53861 КК Шутер : КК Церак 62 : 68
17.03.2018
20:20
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53862 КК Беостарс 05 : КК Визура 2 69 : 47
13.04.2018
21:15
Зуботехничка школа ( Станка Враза 63)
53863 КК Беокош : КК Партизан НИС 2 43 : 65
12.04.2018
21:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53864 КК Жарково 2 : КК Торлак 2 75 : 49
18.03.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53853 КК Церак : КК Беостарс 05 67 : 54
26.03.2018
21:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
53854 КК Торлак : КК Шутер 74 : 61
24.03.2018
15:30
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53855 КК Флеш : КК Борча 72 : 59
25.03.2018
19:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53856 КК Партизан НИС 2 : КК Жарково 2 77 : 53
25.03.2018
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53857 КК Визура 2 : КК Беокош 72 : 61
23.04.2018
21:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
53858 КК Торлак 2 : КК Борац Земун 67 : 75
24.03.2018
18:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53847 КК Борча : КК Борац Земун 61 : 34
10.04.2018
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53848 КК Шутер : КК Флеш 83 : 61
01.04.2018
20:20
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53849 КК Беостарс 05 : КК Торлак 75 : 68
01.04.2018
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
53850 КК Беокош : КК Церак 51 : 65
19.04.2018
21:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53851 КК Жарково 2 : КК Визура 2 76 : 57
31.03.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53852 КК Партизан НИС 2 : КК Торлак 2 101 : 63
05.04.2018
14:30
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53841 КК Церак : КК Жарково 2 55 : 43
14.04.2018
13:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53842 КК Торлак : КК Беокош 79 : 72
14.04.2018
14:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53843 КК Флеш : КК Беостарс 05 53 : 56
15.04.2018
16:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53844 КК Борац Земун : КК Шутер 42 : 80
15.04.2018
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53845 КК Визура 2 : КК Партизан НИС 2 61 : 75
25.04.2018
19:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
53846 КК Торлак 2 : КК Борча 54 : 63
14.04.2018
15:45
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53835 КК Шутер : КК Борча 72 : 60
22.04.2018
10:15
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53836 КК Беостарс 05 : КК Борац Земун
26.04.2018
20:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
53837 КК Беокош : КК Флеш 48 : 49
26.04.2018
21:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53838 КК Жарково 2 : КК Торлак 73 : 80
22.04.2018
14:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53839 КК Партизан НИС 2 : КК Церак 79 : 75
22.04.2018
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53840 КК Визура 2 : КК Торлак 2 83 : 58
22.04.2018
16:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
53829 КК Церак : КК Визура 2
28.04.2018
14:30
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53830 КК Торлак : КК Партизан НИС 2 68 : 86
26.04.2018
14:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53831 КК Флеш : КК Жарково 2
29.04.2018
19:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53832 КК Борац Земун : КК Беокош
27.04.2018
21:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53833 КК Борча : КК Беостарс 05
28.04.2018
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53834 КК Торлак 2 : КК Шутер
27.04.2018
20:45
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)