lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 2
1.КК Победник 011222021459:116642
2.КК Младост221841609:136140
3.КК Визура 2221751752:155539
4.КК Барајево221661629:144438
5.ОКК Београд2212101477:144334
6.КК Сава 2 (-1)221391375:133334
7.КК Бањица Мега2210121476:151432
8.КК Земун Фитофармација 2229131443:147031
9.КК Чубура224181212:144926
10.КК Колубара ЛА 2003224181171:149926
11.КК Торлак (-2)226161230:130126
12.КК Беостајл223191266:156425
59271 КК Младост : КК Земун Фитофармација 2 86 : 61
11.11.2018
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
59272 КК Бањица Мега : КК Чубура 83 : 68
10.11.2018
20:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
59273 КК Сава 2 : КК Торлак 65 : 51
11.11.2018
10:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59274 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостајл 55 : 47
11.11.2018
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59275 КК Победник 011 : КК Визура 2 84 : 90
10.11.2018
10:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59276 КК Барајево : ОКК Београд 96 : 80
10.11.2018
11:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59277 КК Младост : КК Бањица Мега 86 : 55
18.11.2018
16:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
59278 КК Визура 2 : КК Барајево 78 : 74
18.11.2018
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
59279 КК Беостајл : КК Победник 011 43 : 65
18.11.2018
15:45
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59280 КК Торлак : КК Колубара ЛА 2003 75 : 48
17.11.2018
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
59281 КК Чубура : КК Сава 2 59 : 66
20.11.2018
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
59282 КК Земун Фитофармација 2 : ОКК Београд 59 : 71
19.11.2018
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
59283 КК Бањица Мега : КК Земун Фитофармација 2 69 : 83
26.11.2018
21:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
59284 КК Сава 2 : КК Младост 50 : 56
25.11.2018
10:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59285 КК Колубара ЛА 2003 : КК Чубура 66 : 52
24.11.2018
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59286 КК Победник 011 : КК Торлак 80 : 54
24.11.2018
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59287 КК Барајево : КК Беостајл 65 : 47
27.11.2018
20:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59288 ОКК Београд : КК Визура 2 63 : 71
25.11.2018
18:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
59289 КК Младост : КК Колубара ЛА 2003 83 : 39
01.12.2018
13:45
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
59290 КК Бањица Мега : КК Сава 2 81 : 87
03.12.2018
21:15
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
59291 КК Беостајл : ОКК Београд 53 : 46
02.12.2018
18:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59292 КК Торлак : КК Барајево 60 : 70
01.12.2018
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
59293 КК Чубура : КК Победник 011 39 : 80
01.12.2018
14:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
59294 КК Земун Фитофармација 2 : КК Визура 2 67 : 71
03.12.2018
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
59295 КК Сава 2 : КК Земун Фитофармација 2 47 : 61
10.12.2018
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
59296 КК Колубара ЛА 2003 : КК Бањица Мега 60 : 66
09.12.2018
18:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
59297 КК Победник 011 : КК Младост 65 : 60
07.12.2018
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59298 КК Барајево : КК Чубура 77 : 63
08.12.2018
10:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59299 ОКК Београд : КК Торлак 73 : 71
08.12.2018
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
59300 КК Визура 2 : КК Беостајл 82 : 71
10.12.2018
21:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
59301 КК Младост : КК Барајево 78 : 76
21.12.2018
21:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
59302 КК Бањица Мега : КК Победник 011 60 : 77
15.12.2018
18:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
59303 КК Сава 2 : КК Колубара ЛА 2003 68 : 56
30.01.2018
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59304 КК Торлак : КК Визура 2 70 : 71
14.12.2018
21:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
59305 КК Чубура : ОКК Београд 54 : 72
18.12.2018
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
59306 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беостајл 70 : 55
17.12.2018
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
59307 КК Колубара ЛА 2003 : КК Земун Фитофармација 2 54 : 66
23.12.2018
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59308 КК Победник 011 : КК Сава 2 67 : 63
23.12.2018
11:00
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
59309 КК Барајево : КК Бањица Мега 77 : 72
25.12.2018
19:45
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59310 ОКК Београд : КК Младост 68 : 72
23.12.2018
10:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
59311 КК Визура 2 : КК Чубура 90 : 69
23.12.2018
10:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
59312 КК Беостајл : КК Торлак 57 : 54
23.12.2018
17:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59313 КК Младост : КК Визура 2 86 : 73
17.01.2019
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
59314 КК Бањица Мега : ОКК Београд 79 : 61
13.01.2019
18:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
59315 КК Сава 2 : КК Барајево 82 : 70
13.01.2019
13:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59316 КК Колубара ЛА 2003 : КК Победник 011 50 : 66
13.01.2019
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59317 КК Чубура : КК Беостајл 64 : 59
13.01.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
59318 КК Земун Фитофармација 2 : КК Торлак 55 : 59
14.01.2019
21:40
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
59319 КК Победник 011 : КК Земун Фитофармација 2 65 : 44
23.01.2019
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59320 КК Барајево : КК Колубара ЛА 2003 72 : 40
20.01.2019
12:45
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59321 ОКК Београд : КК Сава 2 62 : 61
19.01.2019
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
59322 КК Визура 2 : КК Бањица Мега 83 : 81
20.01.2019
15:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
59323 КК Беостајл : КК Младост 43 : 82
15.01.2019
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
59324 КК Торлак : КК Чубура 66 : 47
19.01.2019
18:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
59325 КК Младост : КК Торлак 78 : 69
18.02.2019
20:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
59326 КК Бањица Мега : КК Беостајл 81 : 53
27.01.2019
19:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
59327 КК Сава 2 : КК Визура 2 63 : 60
27.01.2019
15:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59328 КК Колубара ЛА 2003 : ОКК Београд 69 : 75
27.01.2019
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59329 КК Победник 011 : КК Барајево 56 : 47
29.01.2019
21:20
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59330 КК Земун Фитофармација 2 : КК Чубура 82 : 64
28.01.2019
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
59331 КК Барајево : КК Земун Фитофармација 2 89 : 76
28.02.2019
21:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59332 ОКК Београд : КК Победник 011 46 : 58
24.02.2019
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
59333 КК Визура 2 : КК Колубара ЛА 2003 88 : 52
24.02.2019
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
59334 КК Беостајл : КК Сава 2 48 : 70
21.02.2019
19:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59335 КК Торлак : КК Бањица Мега 81 : 63
22.02.2019
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
59336 КК Чубура : КК Младост 36 : 59
23.02.2019
14:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
59337 ОКК Београд : КК Барајево 67 : 63
03.03.2019
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
59338 КК Визура 2 : КК Победник 011 71 : 74
06.03.2019
21:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
59339 КК Беостајл : КК Колубара ЛА 2003 74 : 67
03.03.2019
16:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59340 КК Торлак : КК Сава 2 52 : 57
02.03.2019
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
59341 КК Чубура : КК Бањица Мега 70 : 85
03.03.2019
14:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
59342 КК Земун Фитофармација 2 : КК Младост 54 : 69
05.03.2019
21:45
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
59343 КК Бањица Мега : КК Младост 55 : 70
10.03.2019
18:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
59344 КК Сава 2 : КК Чубура 69 : 62
10.03.2019
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59345 КК Колубара ЛА 2003 : КК Торлак 20 : 0
20.05.2019
20:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59346 КК Победник 011 : КК Беостајл 52 : 48
09.03.2019
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59347 КК Барајево : КК Визура 2 83 : 69
14.03.2019
21:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59348 ОКК Београд : КК Земун Фитофармација 2 80 : 75
12.03.2019
21:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
59349 КК Младост : КК Сава 2 72 : 66
27.03.2019
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
59350 КК Визура 2 : ОКК Београд 82 : 72
17.03.2019
12:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
59351 КК Беостајл : КК Барајево 71 : 82
17.03.2019
18:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59352 КК Торлак : КК Победник 011 47 : 55
17.03.2019
14:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
59353 КК Чубура : КК Колубара ЛА 2003 64 : 44
17.03.2019
14:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
59354 КК Земун Фитофармација 2 : КК Бањица Мега 62 : 65
19.03.2019
21:45
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
59355 КК Сава 2 : КК Бањица Мега 79 : 50
24.03.2019
12:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59356 КК Колубара ЛА 2003 : КК Младост 67 : 76
24.03.2019
15:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59357 КК Победник 011 : КК Чубура 76 : 47
23.03.2019
11:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59358 КК Барајево : КК Торлак 80 : 66
28.03.2019
21:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59359 ОКК Београд : КК Беостајл 85 : 64
23.03.2019
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
59360 КК Визура 2 : КК Земун Фитофармација 2 78 : 72
28.03.2019
19:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
59361 КК Младост : КК Победник 011 58 : 70
03.04.2019
20:15
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
59362 КК Бањица Мега : КК Колубара ЛА 2003 55 : 59
04.04.2019
17:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59363 КК Беостајл : КК Визура 2 55 : 85
31.03.2019
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59364 КК Торлак : ОКК Београд 73 : 81
30.03.2019
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
59365 КК Чубура : КК Барајево 55 : 62
30.03.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
59366 КК Земун Фитофармација 2 : КК Сава 2 69 : 72
31.03.2019
14:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59367 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сава 2 59 : 69
06.04.2019
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59368 КК Победник 011 : КК Бањица Мега 71 : 54
06.04.2019
11:20
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59369 КК Барајево : КК Младост 77 : 67
11.04.2019
21:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59370 ОКК Београд : КК Чубура 55 : 47
06.04.2019
11:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
59371 КК Визура 2 : КК Торлак 89 : 77
11.04.2019
19:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
59372 КК Беостајл : КК Земун Фитофармација 2 71 : 73
06.04.2019
18:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59373 КК Младост : ОКК Београд 75 : 61
13.04.2019
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
59374 КК Бањица Мега : КК Барајево 63 : 74
17.04.2019
21:15
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
59375 КК Сава 2 : КК Победник 011 СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2019
59376 КК Торлак : КК Беостајл 64 : 54
14.04.2019
14:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
59377 КК Чубура : КК Визура 2 60 : 78
16.04.2019
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
59378 КК Земун Фитофармација 2 : КК Колубара ЛА 2003 89 : 36
17.05.2019
21:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
59379 КК Победник 011 : КК Колубара ЛА 2003 72 : 44
07.05.2019
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59380 КК Барајево : КК Сава 2 80 : 57
03.05.2019
15:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59381 ОКК Београд : КК Бањица Мега 70 : 74
30.04.2019
15:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
59382 КК Визура 2 : КК Младост 95 : 65
21.04.2019
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
59383 КК Беостајл : КК Чубура 68 : 72
20.04.2019
18:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59384 КК Торлак : КК Земун Фитофармација 2 82 : 46
21.04.2019
12:50
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
59385 КК Младост : КК Беостајл 90 : 64
10.05.2019
21:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59386 КК Бањица Мега : КК Визура 2 86 : 82
06.05.2019
20:50
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
59387 КК Сава 2 : ОКК Београд 48 : 60
09.05.2019
13:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59388 КК Колубара ЛА 2003 : КК Барајево 68 : 81
04.05.2019
16:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59389 КК Чубура : КК Торлак СР 20 : 0
службени резултат
07.05.2019
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
59390 КК Земун Фитофармација 2 : КК Победник 011 73 : 83
13.05.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
59391 КК Барајево : КК Победник 011 72 : 66
16.05.2019
21:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59392 ОКК Београд : КК Колубара ЛА 2003 73 : 42
11.05.2019
19:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
59393 КК Визура 2 : КК Сава 2 78 : 55
11.05.2019
11:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
59394 КК Беостајл : КК Бањица Мега 61 : 79
17.05.2019
21:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
59395 КК Торлак : КК Младост 59 : 72
12.05.2019
14:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
59396 КК Чубура : КК Земун Фитофармација 2 42 : 43
18.05.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
59397 КК Младост : КК Чубура 69 : 58
16.05.2019
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
59398 КК Бањица Мега : КК Торлак СР 20 : 0
службени резултат
19.05.2019
18:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
59399 КК Сава 2 : КК Беостајл 81 : 60
18.05.2019
13:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
59400 КК Колубара ЛА 2003 : КК Визура 2 76 : 88
19.05.2019
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59401 КК Победник 011 : ОКК Београд 57 : 56
18.05.2019
11:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
59402 КК Земун Фитофармација 2 : КК Барајево 63 : 62
20.05.2019
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)