lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У12/Група 2
1.КК ФМП 212120736:29524
2.КК Младост 21293512:39921
3.КК Беко 31284489:42120
4.КК Мондо Баскет 21266477:39218
5.КК Колубара ЛА 20031257407:46617
6.КК Сава 212210306:51014
7.КК Рас 312012216:66012
61110 КК Колубара ЛА 2003 : КК ФМП 2 25 : 61
22.11.2018
17:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
61111 КК Мондо Баскет 2 : КК Сава 2 50 : 19
17.11.2018
09:30
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
61112 КК Младост 2 : КК Рас 3 75 : 14
18.11.2018
12:45
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
КК Беко 3 - слободна екипа
61114 КК Сава 2 : КК Младост 2 32 : 46
25.11.2018
09:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
61115 КК ФМП 2 : КК Мондо Баскет 2 49 : 26
25.11.2018
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
61116 КК Беко 3 : КК Колубара ЛА 2003 39 : 26
24.11.2018
12:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
КК Рас 3 - слободна екипа
61118 КК Мондо Баскет 2 : КК Беко 3 37 : 38
02.12.2018
10:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
61119 КК Младост 2 : КК ФМП 2 28 : 66
02.12.2018
10:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
61120 КК Рас 3 : КК Сава 2 20 : 31
01.12.2018
13:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
КК Колубара ЛА 2003 - слободна екипа
61122 КК ФМП 2 : КК Рас 3 97 : 14
08.12.2018
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
61123 КК Беко 3 : КК Младост 2 48 : 46
09.12.2018
12:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61124 КК Колубара ЛА 2003 : КК Мондо Баскет 2 38 : 40
09.12.2018
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
КК Сава 2 - слободна екипа
61126 КК Младост 2 : КК Колубара ЛА 2003 49 : 25
16.12.2018
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
61127 КК Рас 3 : КК Беко 3 22 : 51
15.12.2018
13:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
61128 КК Сава 2 : КК ФМП 2 18 : 56
15.12.2018
10:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Мондо Баскет 2 - слободна екипа
61130 КК Беко 3 : КК Сава 2 35 : 16
23.12.2018
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61131 КК Колубара ЛА 2003 : КК Рас 3 44 : 18
09.01.2019
18:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
61132 КК Мондо Баскет 2 : КК Младост 2 32 : 41
22.12.2018
09:15
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК ФМП 2 - слободна екипа
61134 КК Рас 3 : КК Мондо Баскет 2 6 : 55
20.01.2019
13:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
61135 КК Сава 2 : КК Колубара ЛА 2003 14 : 41
20.01.2019
13:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
61136 КК ФМП 2 : КК Беко 3 58 : 39
19.01.2019
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
КК Младост 2 - слободна екипа
61138 КК ФМП 2 : КК Колубара ЛА 2003 58 : 17
21.02.2019
20:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
61139 КК Сава 2 : КК Мондо Баскет 2 22 : 47
27.01.2019
09:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
61140 КК Рас 3 : КК Младост 2 21 : 38
26.01.2019
13:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
КК Беко 3 - слободна екипа
61142 КК Младост 2 : КК Сава 2 49 : 27
21.02.2019
10:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
61143 КК Мондо Баскет 2 : КК ФМП 2 31 : 48
23.02.2019
09:45
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
61144 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беко 3 51 : 48
24.02.2019
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
КК Рас 3 - слободна екипа
61146 КК Беко 3 : КК Мондо Баскет 2 40 : 31
03.03.2019
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61147 КК ФМП 2 : КК Младост 2 58 : 18
02.03.2019
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
61148 КК Сава 2 : КК Рас 3 48 : 26
03.03.2019
09:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Колубара ЛА 2003 - слободна екипа
61150 КК Рас 3 : КК ФМП 2 26 : 79
10.03.2019
13:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
61151 КК Младост 2 : КК Беко 3 39 : 28
09.03.2019
15:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
61152 КК Мондо Баскет 2 : КК Колубара ЛА 2003 52 : 31
09.03.2019
14:50
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Сава 2 - слободна екипа
61154 КК Колубара ЛА 2003 : КК Младост 2 25 : 41
13.03.2019
17:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
61155 КК Беко 3 : КК Рас 3 47 : 12
17.03.2019
18:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61156 КК ФМП 2 : КК Сава 2 59 : 16
16.03.2019
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
КК Мондо Баскет 2 - слободна екипа
61158 КК Сава 2 : КК Беко 3 36 : 39
24.03.2019
09:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
61159 КК Рас 3 : КК Колубара ЛА 2003 19 : 42
23.03.2019
13:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
61160 КК Младост 2 : КК Мондо Баскет 2 42 : 23
24.03.2019
10:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
КК ФМП 2 - слободна екипа
61162 КК Мондо Баскет 2 : КК Рас 3 53 : 18
30.03.2019
10:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
61163 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сава 2 42 : 27
27.03.2019
17:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
61164 КК Беко 3 : КК ФМП 2 37 : 47
31.03.2019
19:10
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
КК Младост 2 - слободна екипа