lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Квалитетна лига У13/Група 2
1.КК Офи Баскет14140914:53128
2.КК Вива1495755:64723
3.КК Див Баскет 1486654:61822
4.КК Беко1477636:75121
5.КК Младост1459597:61719
6.КК Беовук 721459459:56819
7.КК Лазаревац1459560:79519
8.КК Нови Београд 714311638:68617
61675 КК Лазаревац : КК Офи Баскет 39 : 84
23.01.2019
19:45
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
61676 КК Вива : КК Беко 67 : 64
24.01.2019
20:45
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
61677 КК Див Баскет : КК Нови Београд 7 47 : 27
20.01.2019
13:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
61678 КК Младост : КК Беовук 72 26 : 28
19.01.2019
11:45
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
61679 КК Офи Баскет : КК Беовук 72 80 : 34
27.01.2019
12:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
61680 КК Нови Београд 7 : КК Младост 40 : 35
21.02.2019
16:10
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
61681 КК Беко : КК Див Баскет 46 : 38
31.01.2019
21:15
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
61682 КК Лазаревац : КК Вива 77 : 68
30.01.2019
19:45
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
61683 КК Вива : КК Офи Баскет 44 : 57
01.03.2019
20:00
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
61684 КК Див Баскет : КК Лазаревац 48 : 29
23.02.2019
14:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
61685 КК Младост : КК Беко 48 : 51
22.02.2019
12:15
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
61686 КК Беовук 72 : КК Нови Београд 7 34 : 30
23.02.2019
15:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
61687 КК Офи Баскет : КК Нови Београд 7 58 : 55
03.03.2019
10:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
61688 КК Беко : КК Беовук 72 47 : 35
02.03.2019
10:15
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
61689 КК Лазаревац : КК Младост 47 : 45
02.03.2019
13:15
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
61690 КК Вива : КК Див Баскет 45 : 46
07.03.2019
20:15
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
61691 КК Див Баскет : КК Офи Баскет 52 : 60
10.03.2019
16:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
61692 КК Младост : КК Вива 53 : 41
11.03.2019
20:15
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
61693 КК Беовук 72 : КК Лазаревац 41 : 28
09.03.2019
13:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
61694 КК Нови Београд 7 : КК Беко 71 : 73
14.03.2019
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
61695 КК Офи Баскет : КК Беко 92 : 32
16.03.2019
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61696 КК Лазаревац : КК Нови Београд 7 57 : 51
20.03.2019
19:40
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
61697 КК Вива : КК Беовук 72 61 : 34
17.03.2019
17:00
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
61698 КК Див Баскет : КК Младост 59 : 45
16.03.2019
14:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
61699 КК Младост : КК Офи Баскет 44 : 67
25.03.2019
20:15
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
61700 КК Беовук 72 : КК Див Баскет 32 : 25
26.03.2019
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
61701 КК Нови Београд 7 : КК Вива 53 : 57
26.03.2019
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
61702 КК Беко : КК Лазаревац 38 : 31
24.03.2019
10:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
61703 КК Офи Баскет : КК Лазаревац 80 : 30
30.03.2019
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61704 КК Беко : КК Вива 43 : 59
31.03.2019
10:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
61705 КК Нови Београд 7 : КК Див Баскет 39 : 44
04.04.2019
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
61706 КК Беовук 72 : КК Младост 23 : 32
31.03.2019
11:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
61707 КК Беовук 72 : КК Офи Баскет 26 : 41
09.04.2019
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
61708 КК Младост : КК Нови Београд 7 49 : 45
06.04.2019
10:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
61709 КК Див Баскет : КК Беко 70 : 34
07.04.2019
16:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
61710 КК Вива : КК Лазаревац 91 : 22
07.04.2019
17:00
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
61711 КК Офи Баскет : КК Вива 58 : 48
14.04.2019
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61712 КК Лазаревац : КК Див Баскет 47 : 56
13.04.2019
17:00
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
61713 КК Беко : КК Младост 49 : 42
14.04.2019
10:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
61714 КК Нови Београд 7 : КК Беовук 72 42 : 37
13.04.2019
11:30
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
61715 КК Нови Београд 7 : КК Офи Баскет 41 : 58
20.04.2019
12:50
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
61716 КК Беовук 72 : КК Беко 39 : 29
20.04.2019
14:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
61717 КК Младост : КК Лазаревац 57 : 31
20.04.2019
12:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
61718 КК Див Баскет : КК Вива 45 : 54
21.04.2019
18:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
61719 КК Офи Баскет : КК Див Баскет 76 : 20
08.05.2019
20:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61720 КК Вива : КК Младост 43 : 39
13.05.2019
20:15
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
61721 КК Лазаревац : КК Беовук 72 37 : 35
04.05.2019
11:00
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
61722 КК Беко : КК Нови Београд 7 56 : 54
08.05.2019
21:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
61723 КК Беко : КК Офи Баскет 29 : 53
11.05.2019
10:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
61724 КК Нови Београд 7 : КК Лазаревац 56 : 33
11.05.2019
11:20
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
61725 КК Беовук 72 : КК Вива 22 : 29
18.05.2019
13:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
61726 КК Младост : КК Див Баскет 45 : 43
12.05.2019
10:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
61727 КК Офи Баскет : КК Младост 50 : 37
15.05.2019
20:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
61728 КК Див Баскет : КК Беовук 72 61 : 39
15.05.2019
21:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
61729 КК Вива : КК Нови Београд 7 48 : 34
20.05.2019
20:15
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
61730 КК Лазаревац : КК Беко 52 : 45
19.05.2019
11:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)