lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/2. лига У13/Група 2
1.КК Флеш14131616:41627
2.ШКК Звездара 14122613:44126
3.КК Беостајл1486558:52222
4.КК Вук1486570:54122
5.КК Торлак1459495:54019
6.КК Сурчин Добановци1459479:55619
7.КК Сфера14311504:58717
8.КК Борча 14212407:63916
61787 КК Торлак : ШКК Звездара 23 : 46
19.01.2019
12:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61788 КК Вук : КК Борча 42 : 21
20.01.2019
14:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
61789 КК Сурчин Добановци : КК Сфера 35 : 36
19.01.2019
14:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
61790 КК Флеш : КК Беостајл 39 : 36
20.01.2019
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61791 ШКК Звездара : КК Беостајл 44 : 30
27.01.2019
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
61792 КК Сфера : КК Флеш 48 : 46
27.01.2019
13:10
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
61793 КК Борча : КК Сурчин Добановци 33 : 37
26.01.2019
13:15
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
61794 КК Торлак : КК Вук 36 : 40
25.01.2019
19:45
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61795 КК Вук : ШКК Звездара 43 : 53
23.02.2019
19:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
61796 КК Сурчин Добановци : КК Торлак 36 : 29
23.02.2019
13:50
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
61797 КК Флеш : КК Борча 54 : 17
23.02.2019
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61798 КК Беостајл : КК Сфера 44 : 40
24.02.2019
14:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
61799 ШКК Звездара : КК Сфера 40 : 27
02.03.2019
13:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
61800 КК Борча : КК Беостајл 19 : 43
02.03.2019
13:00
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
61801 КК Торлак : КК Флеш 30 : 49
01.03.2019
19:45
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61802 КК Вук : КК Сурчин Добановци 50 : 28
02.03.2019
16:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
61803 КК Сурчин Добановци : ШКК Звездара 27 : 44
10.03.2019
13:50
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
61804 КК Флеш : КК Вук 44 : 34
10.03.2019
16:05
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61805 КК Беостајл : КК Торлак 38 : 29
10.03.2019
14:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
61806 КК Сфера : КК Борча 38 : 43
10.03.2019
13:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
61807 ШКК Звездара : КК Борча 51 : 20
16.03.2019
14:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
61808 КК Торлак : КК Сфера 50 : 36
16.03.2019
14:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61809 КК Вук : КК Беостајл 42 : 59
20.03.2019
20:05
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
61810 КК Сурчин Добановци : КК Флеш 30 : 42
17.03.2019
13:45
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
61811 КК Флеш : ШКК Звездара 43 : 30
24.03.2019
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61812 КК Беостајл : КК Сурчин Добановци 53 : 45
24.03.2019
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
61813 КК Сфера : КК Вук 30 : 43
29.03.2019
20:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
61814 КК Борча : КК Торлак 42 : 39
24.03.2019
10:30
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
61815 ШКК Звездара : КК Торлак 48 : 26
31.03.2019
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
61816 КК Борча : КК Вук 37 : 60
31.03.2019
10:30
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
61817 КК Сфера : КК Сурчин Добановци 35 : 42
31.03.2019
12:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
61818 КК Беостајл : КК Флеш 31 : 47
30.03.2019
14:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
61819 КК Беостајл : ШКК Звездара 26 : 32
07.04.2019
18:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
61820 КК Флеш : КК Сфера 55 : 35
07.04.2019
16:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61821 КК Сурчин Добановци : КК Борча 44 : 23
07.04.2019
15:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
61822 КК Вук : КК Торлак 45 : 43
07.04.2019
12:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
61823 ШКК Звездара : КК Вук 43 : 31
14.04.2019
14:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
61824 КК Торлак : КК Сурчин Добановци 39 : 27
14.04.2019
12:45
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61825 КК Борча : КК Флеш 24 : 44
14.04.2019
10:40
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
61826 КК Сфера : КК Беостајл 40 : 50
14.04.2019
13:10
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
61827 КК Сфера : ШКК Звездара 27 : 42
11.05.2019
21:10
Спортски центар Стари Диф ( Делиградска 27)
61828 КК Беостајл : КК Борча 44 : 24
21.04.2019
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
61829 КК Флеш : КК Торлак 34 : 23
20.04.2019
14:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61830 КК Сурчин Добановци : КК Вук 31 : 41
20.04.2019
14:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
61831 ШКК Звездара : КК Сурчин Добановци 62 : 34
30.03.2019
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
61832 КК Вук : КК Флеш 22 : 36
10.05.2019
19:20
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
61833 КК Торлак : КК Беостајл 44 : 32
24.04.2019
20:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61834 КК Борча : КК Сфера 23 : 48
05.05.2019
10:40
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
61835 КК Борча : ШКК Звездара 43 : 47
12.05.2019
10:40
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
61836 КК Сфера : КК Торлак 29 : 36
12.05.2019
13:10
Спортски центар Стари Диф ( Делиградска 27)
61837 КК Беостајл : КК Вук 45 : 39
12.05.2019
15:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
61838 КК Флеш : КК Сурчин Добановци 42 : 25
12.05.2019
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61839 ШКК Звездара : КК Флеш 31 : 41
18.05.2019
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
61840 КК Сурчин Добановци : КК Беостајл 38 : 27
19.05.2019
11:45
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
61841 КК Вук : КК Сфера 38 : 35
19.05.2019
09:10
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
61842 КК Торлак : КК Борча 48 : 38
19.05.2019
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)