lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига/Група 2
1.КК Церак 151321088:82128
2.КК Беостарс 05151321036:80328
3.КК Беовук 7215123946:81927
4.КК Вива 21596960:84724
5.КК Барајево141041008:88424
6.КК Визура 21578932:99222
7.КК Младост1569848:90821
8.КК Динамик БГ1569960:96821
9.КК Ас Баскет 215510912:94920
10.КК Беостајл15312787:101018
11.КК Борац Земун15312768:99718
12.КК Беокош14212710:95716
64449 КК Вива 2 : КК Церак 47 : 67
03.11.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
64450 КК Младост : КК Барајево 65 : 79
02.11.2019
11:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
64451 КК Борац Земун : КК Беостајл 66 : 65
02.11.2019
16:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
64452 КК Беовук 72 : КК Ас Баскет 2 63 : 46
02.11.2019
12:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
64453 КК Беокош : КК Динамик БГ 56 : 63
02.11.2019
13:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
64454 КК Беостарс 05 : КК Визура 2 82 : 49
02.11.2019
11:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
64455 КК Вива 2 : КК Младост 74 : 37
10.11.2019
18:15
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
64456 КК Динамик БГ : КК Беостарс 05 69 : 67
10.11.2019
15:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
64457 КК Ас Баскет 2 : КК Беокош 58 : 54
11.11.2019
18:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
64458 КК Беостајл : КК Беовук 72 75 : 79
10.11.2019
18:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
64459 КК Барајево : КК Борац Земун 92 : 54
10.11.2019
10:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
64460 КК Церак : КК Визура 2 77 : 50
10.11.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
64461 КК Младост : КК Церак 54 : 70
16.11.2019
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
64462 КК Борац Земун : КК Вива 2 56 : 81
17.11.2019
14:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
64463 КК Беовук 72 : КК Барајево 68 : 54
17.11.2019
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
64464 КК Беокош : КК Беостајл 66 : 55
18.11.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
64465 КК Беостарс 05 : КК Ас Баскет 2 73 : 63
16.11.2019
11:00
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
64466 КК Визура 2 : КК Динамик БГ 81 : 71
16.11.2019
13:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
64467 КК Вива 2 : КК Беовук 72 65 : 68
24.11.2019
18:10
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
64468 КК Младост : КК Борац Земун 64 : 33
23.11.2019
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
64469 КК Ас Баскет 2 : КК Визура 2 70 : 63
23.11.2019
11:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
64470 КК Беостајл : КК Беостарс 05 56 : 79
23.11.2019
18:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
64471 КК Барајево : КК Беокош 86 : 61
26.11.2019
19:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
64472 КК Церак : КК Динамик БГ 62 : 56
24.11.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
64473 КК Борац Земун : КК Церак 43 : 58
05.12.2019
20:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
64474 КК Беовук 72 : КК Младост 42 : 40
01.12.2019
11:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
64475 КК Беокош : КК Вива 2 61 : 65
02.12.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
64476 КК Беостарс 05 : КК Барајево 62 : 47
30.11.2019
10:50
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
64477 КК Визура 2 : КК Беостајл 61 : 49
01.12.2019
09:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
64478 КК Динамик БГ : КК Ас Баскет 2 53 : 62
01.12.2019
18:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
64479 КК Вива 2 : КК Беостарс 05 61 : 62
11.12.2019
20:50
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
64480 КК Младост : КК Беокош 65 : 48
08.12.2019
13:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
64481 КК Борац Земун : КК Беовук 72 40 : 82
08.12.2019
13:45
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
64482 КК Беостајл : КК Динамик БГ 69 : 64
07.12.2019
18:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
64483 КК Барајево : КК Визура 2 80 : 63
08.12.2019
11:45
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
64484 КК Церак : КК Ас Баскет 2 78 : 76
08.12.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
64485 КК Беовук 72 : КК Церак 82 : 71
15.12.2019
15:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
64486 КК Беокош : КК Борац Земун 56 : 46
13.12.2019
20:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
64487 КК Беостарс 05 : КК Младост 56 : 41
15.12.2019
11:10
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
64488 КК Визура 2 : КК Вива 2 55 : 65
14.12.2019
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
64489 КК Динамик БГ : КК Барајево 77 : 78
14.12.2019
16:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
64490 КК Ас Баскет 2 : КК Беостајл 68 : 44
15.12.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
64491 КК Вива 2 : КК Динамик БГ 85 : 62
22.12.2019
15:15
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
64492 КК Младост : КК Визура 2 58 : 66
21.12.2019
12:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
64493 КК Борац Земун : КК Беостарс 05 58 : 69
21.12.2019
12:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
64494 КК Беовук 72 : КК Беокош 62 : 30
22.12.2019
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
64495 КК Барајево : КК Ас Баскет 2 73 : 60
09.01.2020
19:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
64496 КК Церак : КК Беостајл 91 : 31
22.12.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
64497 КК Беокош : КК Церак 42 : 83
13.01.2020
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
64498 КК Беостарс 05 : КК Беовук 72 52 : 34
15.01.2020
20:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
64499 КК Визура 2 : КК Борац Земун 68 : 56
11.01.2020
20:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
64500 КК Динамик БГ : КК Младост 53 : 60
11.01.2020
15:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
64501 КК Ас Баскет 2 : КК Вива 2 66 : 70
11.01.2020
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
64502 КК Беостајл : КК Барајево 48 : 73
12.01.2020
13:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
64503 КК Вива 2 : КК Беостајл 67 : 14
19.01.2020
11:10
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
64504 КК Младост : КК Ас Баскет 2 70 : 58
19.01.2020
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
64505 КК Борац Земун : КК Динамик БГ 63 : 73
20.01.2020
21:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
64506 КК Беовук 72 : КК Визура 2 65 : 52
18.01.2020
12:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
64507 КК Беокош : КК Беостарс 05 49 : 83
18.01.2020
13:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
64508 КК Церак : КК Барајево 64 : 55
19.01.2020
17:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
64509 КК Беостарс 05 : КК Церак 63 : 71
26.01.2020
10:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
64510 КК Визура 2 : КК Беокош 75 : 43
25.01.2020
19:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
64511 КК Динамик БГ : КК Беовук 72 67 : 45
21.02.2020
15:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
64512 КК Ас Баскет 2 : КК Борац Земун 48 : 52
14.02.2020
15:10
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
64513 КК Беостајл : КК Младост 57 : 64
26.01.2020
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
64514 КК Барајево : КК Вива 2 65 : 75
20.02.2020
19:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
64515 КК Визура 2 : КК Беостарс 05 58 : 75
22.02.2020
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
64516 КК Динамик БГ : КК Беокош 76 : 44
23.02.2020
15:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
64517 КК Ас Баскет 2 : КК Беовук 72 62 : 65
23.02.2020
13:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
64518 КК Беостајл : КК Борац Земун 58 : 39
23.02.2020
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
64519 КК Барајево : КК Младост 75 : 68
25.02.2020
19:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
64520 КК Церак : КК Вива 2 76 : 53
26.02.2020
20:50
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
64521 КК Младост : КК Вива 2 46 : 60
29.02.2020
15:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
64522 КК Борац Земун : КК Барајево 55 : 72
01.03.2020
13:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
64523 КК Беовук 72 : КК Беостајл 64 : 42
01.03.2020
11:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
64524 КК Беокош : КК Ас Баскет 2 42 : 64
29.02.2020
13:45
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
64525 КК Беостарс 05 : КК Динамик БГ 66 : 52
01.03.2020
11:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
64526 КК Визура 2 : КК Церак 65 : 64
29.02.2020
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
64527 КК Вива 2 : КК Борац Земун 48 : 49
08.03.2020
11:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
64528 КК Динамик БГ : КК Визура 2 73 : 53
08.03.2020
15:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
64529 КК Ас Баскет 2 : КК Беостарс 05 47 : 76
07.03.2020
18:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
64530 КК Беостајл : КК Беокош 76 : 58
08.03.2020
13:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
64531 КК Барајево : КК Беовук 72 79 : 64
12.03.2020
19:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
64532 КК Церак : КК Младост 79 : 53
08.03.2020
17:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
64533 КК Борац Земун : КК Младост 58 : 63
14.03.2020
14:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
64534 КК Беовук 72 : КК Вива 2 63 : 44
14.03.2020
11:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
64535 КК Беокош : КК Барајево
01.01.2020
64536 КК Беостарс 05 : КК Беостајл 71 : 48
15.03.2020
11:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
64537 КК Визура 2 : КК Ас Баскет 2 73 : 64
14.03.2020
11:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
64538 КК Динамик БГ : КК Церак 51 : 77
15.03.2020
16:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)