lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/2. лига У13/Група 2
1.КК Флеш550219:15110
2.БКК Раднички642242:22210
3.КК Мондо Баскет 2642288:19010
4.КК Гро-Баскет633222:2449
5.КК Сава624259:2508
6.КК Торлак523193:2277
7.КК ББ Баскет (Младеновац)523208:2147
8.КК Чубура505116:2495
67155 БКК Раднички : КК Торлак 48 : 32
18.01.2020
17:40
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
67156 КК Флеш : КК Чубура 50 : 25
01.02.2020
13:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
67157 КК Гро-Баскет : КК Сава 31 : 28
18.01.2020
10:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
67158 КК Мондо Баскет 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 52 : 9
19.01.2020
14:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
67159 КК Торлак : КК ББ Баскет (Младеновац) 47 : 42
23.01.2020
20:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
67160 КК Сава : КК Мондо Баскет 2 51 : 59
26.01.2020
16:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
67161 КК Чубура : КК Гро-Баскет 32 : 36
28.02.2020
21:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
67162 БКК Раднички : КК Флеш 21 : 22
26.01.2020
14:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
67163 КК Флеш : КК Торлак 42 : 22
26.02.2020
21:10
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
67164 КК Гро-Баскет : БКК Раднички 39 : 44
22.02.2020
12:10
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
67165 КК Мондо Баскет 2 : КК Чубура 54 : 13
23.02.2020
16:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
67166 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Сава 54 : 41
22.02.2020
16:00
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
67167 КК Торлак : КК Сава 46 : 38
01.03.2020
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
67168 КК Чубура : КК ББ Баскет (Младеновац) 22 : 53
01.03.2020
14:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
67169 БКК Раднички : КК Мондо Баскет 2 41 : 34
01.03.2020
15:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
67170 КК Флеш : КК Гро-Баскет 54 : 34
01.03.2020
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
67171 КК Гро-Баскет : КК Торлак 57 : 46
07.03.2020
10:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
67172 КК Мондо Баскет 2 : КК Флеш 49 : 51
08.03.2020
16:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
67173 КК ББ Баскет (Младеновац) : БКК Раднички 50 : 52
08.03.2020
16:50
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
67174 КК Сава : КК Чубура 56 : 24
07.03.2020
13:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
67175 КК Торлак : КК Чубура
01.01.2020
67176 БКК Раднички : КК Сава 36 : 45
15.03.2020
09:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
67177 КК Флеш : КК ББ Баскет (Младеновац)
01.01.2020
67178 КК Гро-Баскет : КК Мондо Баскет 2 25 : 40
14.03.2020
10:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)