lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар - Група А
1.КК Житко Баскет660559:47612
2.КК Риверс БМ541491:4299
3.КК Раднички (Обреновац)633517:5169
4.КК Борча532398:3978
5.КК Барајево624454:5008
6.КК Торлак ОКК Београд514398:4356
7.КК Младеновац505396:4605
67788 КК Житко Баскет : КК Барајево
23.01.2021
13:25
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Предраг Несторовић, Марко Пауновић, Делегат: Светлана Миладинов
67789 КК Раднички (Обреновац) : КК Риверс БМ
23.01.2021
15:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Ђурђић, Никола Благојевић, Делегат: Жељко Делић
67790 КК Младеновац : КК Торлак ОКК Београд
24.01.2021
17:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Александар Бошковић, Антоније Луковић, Делегат: Вукашин Курћубић
КК Борча - слободна екипа
67748 КК Торлак ОКК Београд : КК Барајево 68 : 76
(14:20, 19:15, 20:19, 15:22)
11.10.2020
18:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Петар Димић, Делегат: Ђорђе Илић
67749 КК Младеновац : КК Борча 76 : 82
(18:20, 21:24, 10:14, 27:24)
11.10.2020
18:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Ђурђић, Предраг Несторовић, Делегат: Никола Шошкић
67750 КК Раднички (Обреновац) : КК Житко Баскет 92 : 103
(14:22, 26:30, 27:28, 25:23)
12.10.2020
20:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Саша Крсмановић, Антоније Луковић, Делегат: Урош Чукић
КК Риверс БМ - слободна екипа
67752 КК Борча : КК Раднички (Обреновац) 81 : 72
(19:20, 23:17, 22:22, 17:13)
17.10.2020
18:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Максимовић, Филип Младеновић, Делегат: Александар Тодоровић
67753 КК Барајево : КК Младеновац 81 : 75
(23:20, 11:20, 24:14, 23:21)
19.10.2020
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Огњен Ћурчић, Никола Младеновић, Делегат: Миодраг Алексић
67754 КК Риверс БМ : КК Торлак ОКК Београд 98 : 89
(32:25, 22:22, 19:23, 25:19)
18.10.2020
15:50
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Драган Јаковљевић, Марија Ћирић, Делегат: Никола Томић
КК Житко Баскет - слободна екипа
67756 КК Младеновац : КК Риверс БМ 80 : 99
(23:26, 26:17, 17:24, 14:32)
27.10.2020
21:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Саша Крсмановић, Немања Гојовић, Делегат: Вукашин Курћубић
67757 КК Раднички (Обреновац) : КК Барајево 87 : 76
(17:23, 18:13, 30:23, 22:17)
25.10.2020
17:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Никола Ђокић, Предраг Несторовић, Делегат: Жељко Делић
67758 КК Житко Баскет : КК Борча 93 : 79
(27:26, 27:21, 18:17, 21:15)
27.10.2020
19:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Александар Бошковић, Милош Прица, Делегат: Зоран Божовић
КК Торлак ОКК Београд - слободна екипа
67760 КК Барајево : КК Житко Баскет 71 : 87
02.11.2020
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Милош Ђурђић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
67761 КК Риверс БМ : КК Раднички (Обреновац) 98 : 84
(29:29, 20:28, 24:15, 25:12)
01.11.2020
17:10
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Стеван Гуџулић, Огњен Дабић, Делегат: Миодраг Алексић
67762 КК Торлак ОКК Београд : КК Младеновац 95 : 93
(22:15, 13:25, 25:28, 26:18, 9:7)
01.11.2020
14:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Никола Младеновић, Павле Цветић, Делегат: Урош Чукић
КК Борча - слободна екипа
67764 КК Раднички (Обреновац) : КК Торлак ОКК Београд 85 : 75
(22:22, 27:13, 20:23, 16:17)
07.11.2020
15:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Саша Крсмановић, Немања Гојовић, Делегат: Вукашин Курћубић
67765 КК Житко Баскет : КК Риверс БМ 104 : 93
(22:24, 31:29, 33:10, 18:30)
04.11.2020
21:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Милош Прица, Милош Јоксимовић, Делегат: Предраг Ђикановић
67766 КК Борча : КК Барајево 86 : 67
(23:21, 25:8, 22:25, 16:13)
08.11.2020
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Антоније Луковић, Александар Бошковић, Делегат: Светлана Миладинов
КК Младеновац - слободна екипа
67768 КК Риверс БМ : КК Борча
20.01.2021
20:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Предраг Несторовић, Небојша Перовић, Делегат: Слободан Каличанин
67769 КК Торлак ОКК Београд : КК Житко Баскет 71 : 83
(15:16, 21:24, 13:27, 22:16)
08.12.2020
21:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Марко Пауновић, Делегат: Миодраг Алексић
67770 КК Младеновац : КК Раднички (Обреновац)
01.01.2020
Антоније Луковић, Никола Благојевић, Делегат: Никола Томић
КК Барајево - слободна екипа
67772 КК Житко Баскет : КК Младеновац
21.01.2021
19:25
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Милан Тодоровић
67773 КК Борча : КК Торлак ОКК Београд
01.01.2020
Петар Димић, Павле Цветић, Делегат: Никола Шошкић
67774 КК Барајево : КК Риверс БМ
01.01.2020
Лука Максимовић, Александар Петровић, Делегат: Александар Тодоровић
КК Раднички (Обреновац) - слободна екипа
67776 КК Барајево : КК Торлак ОКК Београд
01.01.2020
Милош Ђурђић, Немања Гојовић, Делегат: Жељко Делић
67777 КК Борча : КК Младеновац
01.01.2020
Огњен Ћурчић, Филип Конатар, Делегат: Светлана Миладинов
67778 КК Житко Баскет : КК Раднички (Обреновац)
28.01.2021
19:25
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Предраг Несторовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Зоран Божовић
КК Риверс БМ - слободна екипа
67780 КК Раднички (Обреновац) : КК Борча
01.01.2021
Петар Димић, Марко Пауновић, Делегат: Урош Чукић
67781 КК Младеновац : КК Барајево
01.01.2021
Стеван Гуџулић, Небојша Перовић, Делегат: Ђорђе Илић
67782 КК Торлак ОКК Београд : КК Риверс БМ
01.01.2021
Антоније Луковић, Никола Благојевић, Делегат: Миодраг Алексић
КК Житко Баскет - слободна екипа
67784 КК Риверс БМ : КК Младеновац 103 : 72
(34:17, 24:15, 22:25, 23:15)
17.01.2021
18:30
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Марија Ћирић, Филип Младеновић, Делегат: Зоран Божовић
67785 КК Барајево : КК Раднички (Обреновац) 83 : 97
(20:20, 24:23, 22:28, 17:26)
18.01.2021
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Лука Максимовић, Лазар Костић, Делегат: Милан Тодоровић
67786 КК Борча : КК Житко Баскет 70 : 89
(11:23, 23:18, 18:26, 18:22)
17.01.2021
17:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Саша Крсмановић, Милош Јоксимовић, Делегат: Предраг Ђикановић
КК Торлак ОКК Београд - слободна екипа
67788 КК Житко Баскет : КК Барајево
23.01.2021
13:25
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Предраг Несторовић, Марко Пауновић, Делегат: Светлана Миладинов
67789 КК Раднички (Обреновац) : КК Риверс БМ
23.01.2021
15:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Ђурђић, Никола Благојевић, Делегат: Жељко Делић
67790 КК Младеновац : КК Торлак ОКК Београд
24.01.2021
17:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Александар Бошковић, Антоније Луковић, Делегат: Вукашин Курћубић
КК Борча - слободна екипа
67796 КК Борча : КК Риверс БМ
67797 КК Житко Баскет : КК Торлак ОКК Београд
04.02.2021
19:25
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
67798 КК Раднички (Обреновац) : КК Младеновац
КК Барајево - слободна екипа