lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар - Група Б
1.КК Беко541434:3429
2.КК Жарково422327:2956
3.КК Земун422277:3216
4.КК Борац 2015 (Лазаревац)321236:2295
5.КК Визура404273:3624
6.КК Астра211155:1533
67821 КК Астра : КК Земун
24.01.2021
21:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Стеван Гуџулић, Александар Петровић, Делегат: Ђорђе Илић
67822 КК Беко : КК Борац 2015 (Лазаревац)
23.01.2021
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Саша Крсмановић, Огњен Ћурчић, Делегат: Миодраг Алексић
67823 КК Визура : КК Жарково
24.01.2021
17:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Димић, Павле Цветић, Делегат: Слободан Каличанин
67803 КК Земун : КК Жарково 61 : 85
(16:21, 12:15, 16:33, 17:16)
26.10.2020
15:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Милан Тодоровић
67804 КК Астра : КК Борац 2015 (Лазаревац) 86 : 68
(19:15, 25:14, 20:15, 22:24)
25.10.2020
11:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Димић, Филип Конатар, Делегат: Светлана Миладинов
67805 КК Беко : КК Визура 88 : 66
(23:17, 27:11, 21:20, 17:18)
27.10.2020
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Максимовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Предраг Ђикановић
67806 КК Земун : КК Астра
20.01.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Филип Младеновић, Никола Благојевић, Делегат: Никола Томић
67807 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Беко 83 : 74
(27:23, 16:19, 25:18, 15:14)
01.11.2020
20:15
Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Александар Бошковић, Небојша Перовић, Делегат: Ђорђе Илић
67808 КК Жарково : КК Визура 100 : 61
(23:16, 29:13, 20:14, 28:18)
02.11.2020
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марија Ћирић, Марко Пауновић, Делегат: Александар Тодоровић
67809 КК Астра : КК Жарково
01.01.2020
Огњен Ћурчић, Никола Ђокић, Делегат: Милан Тодоровић
67810 КК Беко : КК Земун 85 : 56
(25:14, 31:12, 11:18, 18:12)
07.11.2020
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Зоран Божовић
67811 КК Визура : КК Борац 2015 (Лазаревац)
01.01.2020
Лука Максимовић, Лазар Костић, Делегат: Никола Шошкић
67812 КК Земун : КК Визура 78 : 76
(25:11, 22:22, 19:19, 12:24)
06.12.2020
19:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Александар Петровић, Делегат: Жељко Делић
67813 КК Астра : КК Беко
01.01.2020
Саша Крсмановић, Никола Ђокић, Делегат: Ђорђе Илић
67814 КК Жарково : КК Борац 2015 (Лазаревац)
01.01.2020
Марија Ћирић, Огњен Дабић, Делегат: Урош Чукић
67815 КК Беко : КК Жарково 91 : 67
(20:11, 33:21, 23:23, 15:12)
15.01.2021
21:15
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Бошковић, Лазар Костић, Делегат: Вукашин Курћубић
67816 КК Визура : КК Астра
01.01.2020
Марија Ћирић, Огњен Дабић, Делегат: Слободан Каличанин
67817 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Земун
01.01.2020
Милош Прица, Павле Цветић, Делегат: Предраг Ђикановић
67818 КК Визура : КК Беко 70 : 96
(13:22, 15:20, 20:24, 22:30)
17.01.2021
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Младеновић, Филип Конатар, Делегат: Никола Томић
67819 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Астра 85 : 69
(27:19, 23:18, 9:15, 26:17)
16.01.2021
17:00
Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Милош Прица, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Тодоровић
67820 КК Жарково : КК Земун 75 : 82
(20:19, 19:17, 20:24, 16:22)
17.01.2021
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Ђокић, Немања Гојовић, Делегат: Никола Шошкић
67821 КК Астра : КК Земун
24.01.2021
21:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Стеван Гуџулић, Александар Петровић, Делегат: Ђорђе Илић
67822 КК Беко : КК Борац 2015 (Лазаревац)
23.01.2021
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Саша Крсмановић, Огњен Ћурчић, Делегат: Миодраг Алексић
67823 КК Визура : КК Жарково
24.01.2021
17:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Димић, Павле Цветић, Делегат: Слободан Каличанин