lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ/1. степен/Група 1
1.ЖКК Визура880514:13516
2.ЖКК Радивој Кораћ761444:16613
3.ЖКК Мондо Баскет743194:26311
4.ЖКК Победник835216:35711
5.ЖКК Умка Џез835228:33311
6.ЖКК Церак642218:19610
7.ЖКК Визура 3716124:3098
8.ЖКК Врчин523171:1907
9.КЖК Партизан 1953606156:3166
10.ЖКК Академија спорта (Екипа одустала)0000:00
69021 ЖКК Визура : ЖКК Академија спорта (Екипа одустала)
69022 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Врчин
01.01.2021
69023 ЖКК Умка Џез : ЖКК Мондо Баскет 26 : 34
24.10.2020
11:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
69024 ЖКК Церак : ЖКК Победник 50 : 23
25.10.2020
16:00
14. Октобар ( Гочка 40)
69025 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Визура 3 63 : 12
27.10.2020
17:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
69026 ЖКК Визура : КЖК Партизан 1953 85 : 7
31.10.2020
18:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69027 ЖКК Победник : ЖКК Радивој Кораћ 19 : 71
31.10.2020
10:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
69028 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Церак 8 : 40
31.10.2020
10:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
69029 ЖКК Врчин : ЖКК Умка Џез 36 : 41
01.11.2020
11:00
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
69030 ЖКК Академија спорта (Екипа одустала) : ЖКК Визура 3
69031 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Академија спорта (Екипа одустала)
69032 ЖКК Умка Џез : ЖКК Визура 18 : 57
08.11.2020
10:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
69033 ЖКК Церак : ЖКК Врчин
01.01.2020
69034 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Мондо Баскет 79 : 26
08.11.2020
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
69035 ЖКК Визура 3 : ЖКК Победник 27 : 40
07.11.2020
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69036 ЖКК Визура : ЖКК Церак 65 : 17
23.01.2021
15:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69037 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Умка Џез 38 : 41
23.01.2021
20:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69038 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Визура 3 35 : 3
23.01.2021
10:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
69039 ЖКК Врчин : ЖКК Радивој Кораћ
69040 ЖКК Академија спорта (Екипа одустала) : ЖКК Победник
69041 ЖКК Умка Џез : ЖКК Академија спорта (Екипа одустала)
69042 ЖКК Церак : КЖК Партизан 1953 44 : 29
31.01.2021
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
69043 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Визура 32 : 42
31.01.2021
11:00
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
69044 ЖКК Визура 3 : ЖКК Врчин 19 : 37
30.01.2021
18:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69045 ЖКК Победник : ЖКК Мондо Баскет 24 : 31
31.01.2021
13:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
69046 ЖКК Визура : ЖКК Визура 3 76 : 10
07.02.2021
14:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69047 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Радивој Кораћ 19 : 75
06.02.2021
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69048 ЖКК Умка Џез : ЖКК Церак 27 : 35
07.02.2021
11:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
69049 ЖКК Врчин : ЖКК Победник 39 : 24
07.02.2021
13:30
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
69050 ЖКК Академија спорта (Екипа одустала) : ЖКК Мондо Баскет
69051 ЖКК Церак : ЖКК Академија спорта (Екипа одустала)
69052 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Умка Џез 80 : 16
14.02.2021
11:00
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
69053 ЖКК Визура 3 : КЖК Партизан 1953 33 : 31
12.02.2021
12:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69054 ЖКК Победник : ЖКК Визура 15 : 75
14.02.2021
19:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
69055 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Врчин 47 : 36
13.02.2021
10:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
69056 ЖКК Визура : ЖКК Мондо Баскет 55 : 13
20.02.2021
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69057 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Победник 32 : 38
20.02.2021
15:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
69058 ЖКК Умка Џез : ЖКК Визура 3 27 : 20
20.02.2021
14:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
69059 ЖКК Церак : ЖКК Радивој Кораћ 32 : 44
20.02.2021
17:00
14. Октобар ( Гочка 40)
69060 ЖКК Академија спорта (Екипа одустала) : ЖКК Врчин