lat|eng
Насловна > Резултати
ОМЛАДИНЦИ/Регионална лига
1.КК Борац Земун550438:30610
2.КК Риверс БМ431349:2737
3.КК Младеновац422279:3096
4.КК Борча312189:2344
5.КК Церак404225:2994
6.КК Умка Џез303179:2623
7.КК Шутер11089:652
8.КК Астра0000:00
69853 КК Младеновац : КК Шутер
01.01.2021
Филип Младеновић, Небојша Перовић, Делегат: Никола Шошкић
69854 КК Астра : КК Борац Земун
01.01.2021
Милош Јоксимовић, Филип Конатар, Делегат: Урош Чукић
69855 КК Риверс БМ : КК Умка Џез 98 : 57
24.01.2021
19:30
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Марија Ћирић, Немања Гојовић, Делегат: Александар Тодоровић
69856 КК Церак : КК Борча 60 : 61
24.01.2021
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Милош Прица, Никола Младеновић, Делегат: Никола Томић
69857 КК Шутер : КК Борча 89 : 65
31.01.2021
13:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Лука Максимовић, Марко Пауновић, Делегат: Жељко Делић
69858 КК Умка Џез : КК Церак
01.01.2021
Петар Димић, Стеван Гуџулић, Делегат: Миодраг Алексић
69859 КК Борац Земун : КК Риверс БМ 96 : 80
31.01.2021
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Антоније Луковић, Александар Петровић, Делегат: Урош Чукић
69860 КК Младеновац : КК Астра
01.01.2021
Огњен Ћурчић, Никола Ђокић, Делегат: Вукашин Курћубић
69861 КК Астра : КК Шутер
01.01.2021
Предраг Несторовић, Немања Гојовић, Делегат: Никола Шошкић
69862 КК Риверс БМ : КК Младеновац 84 : 63
10.02.2021
20:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Огњен Ћурчић, Огњен Дабић, Делегат: Милан Тодоровић
69863 КК Церак : КК Борац Земун 53 : 90
03.02.2021
18:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Предраг Несторовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Милан Тодоровић
69864 КК Борча : КК Умка Џез
01.01.2021
Лазар Костић, Филип Конатар, Делегат: Предраг Ђикановић
69865 КК Шутер : КК Умка Џез
69866 КК Борац Земун : КК Борча 85 : 63
07.02.2021
12:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Павле Шипка, Петар Јанкулоски, Делегат: Милан Раденковић
69867 КК Младеновац : КК Церак 61 : 55
17.02.2021
20:15
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Слободан Каличанин
69868 КК Астра : КК Риверс БМ
69869 КК Риверс БМ : КК Шутер
69870 КК Церак : КК Астра
69871 КК Борча : КК Младеновац
69872 КК Умка Џез : КК Борац Земун 52 : 67
14.02.2021
20:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Предраг Несторовић, Марко Пауновић, Делегат: Звездан Јанковић
69873 КК Шутер : КК Борац Земун
01.01.2021
Александар Петровић, Марко Пауновић, Делегат: Предраг Ђикановић
69874 КК Младеновац : КК Умка Џез 97 : 70
23.02.2021
19:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Ђорђе Илић
69875 КК Астра : КК Борча
69876 КК Риверс БМ : КК Церак 87 : 57
23.02.2021
20:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Огњен Ћурчић, Марко Пауновић, Делегат: Урош Чукић
69877 КК Церак : КК Шутер
69878 КК Борча : КК Риверс БМ
69879 КК Умка Џез : КК Астра
69880 КК Борац Земун : КК Младеновац 100 : 58
01.03.2021
18:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Урош Чукић