lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

СЕНИОРИ/3. МРЛ Центар/Група 1
1.КК Сава660520:40012
2.КК Беостајл633429:3989
3.КК Лазаревац633398:4089
4.КК Вива606342:4836
72337 КК Лазаревац : КК Вива 75 : 63
02.06.2021
21:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Вук Иванчевић, Момчило Лутовац, Делегат: Александар Варађан
72338 КК Беостајл : КК Сава 73 : 82
16.05.2021
13:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Никола Милосављевић , Душко Милаковић, Делегат: Олга Шарбајић
72339 КК Лазаревац : КК Беостајл 66 : 56
23.05.2021
19:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Петар Јанковић, Лука Међугорац, Делегат: Олга Шарбајић
72340 КК Вива : КК Сава 55 : 80
22.05.2021
13:15
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Милош Лукић, Лука Џомбић, Делегат: Милан Раденковић
72341 КК Беостајл : КК Вива 67 : 39
29.05.2021
18:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
Дамјан Ратковић, Хелена Маринковић, Делегат: Александар Варађан
72342 КК Сава : КК Лазаревац 87 : 70
30.05.2021
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Петар Милановић, Александар Лазић, Делегат: Олга Шарбајић
72343 КК Вива : КК Лазаревац 56 : 59
03.06.2021
20:10
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Петар Милановић, Душко Милаковић, Делегат: Олга Шарбајић
72344 КК Сава : КК Беостајл 80 : 76
05.06.2021
18:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
Никола Милосављевић , Марко Вукчевић, Делегат: Александар Варађан
72345 КК Беостајл : КК Лазаревац 59 : 48
12.06.2021
18:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
Дамјан Ратковић, Ања Томовић, Делегат: Будимир Агатоновић
72346 КК Сава : КК Вива 104 : 46
13.06.2021
12:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Александар Лазић, Хелена Маринковић, Делегат: Милан Раденковић
72347 КК Вива : КК Беостајл 83 : 98
18.06.2021
21:15
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Вук Иванчевић, Момчило Лутовац, Делегат: Олга Шарбајић
72348 КК Лазаревац : КК Сава 80 : 87
20.06.2021
17:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Петар Милановић, Лука Међугорац, Делегат: Александар Варађан